Вакцина
Вакцина Shutterstock

Україна опинилася на 81-му місці у світі за рівнем вакцинації від коронавірусу

  Читайте по-русски
  Серед вакцинованих українців найбільше осіб віком 20-39 років

  Україна опинилася на 81-му місці в рейтингу вакцинації від COVID-19. Про це під-час онлайн-зустрічі "Український тиждень імунізації-2021: рутинна вакцинація в умовах COVID-19" сказала генеральна директорка директорату розвитку цифрових трансформацій охорони здоров'я МОЗ Марія Карчевич, передає "Укрінформ".

  "Країна зараз в рейтингу вакцинації, в загальному рейтингу країн, за даними на вчора, посідає 81 місце. Ми очікуємо з цієї нової поставки вакцини AstraZeneca, що наші регіони, відкривши понад 2 тис. пунктів щеплення, покажуть нові потужності", – сказала Карчевич.

  За даними МОЗ, з 539 133 вакцинованих від COVID-19 – 472 593 особи були щеплені вакциною AstraZeneca (Covishield), 38 940 осіб – вакциною Sinovac (CoronaVac), 27 600 осіб – вакциною Comirnaty (Pfizer/BioNTech).

  Також Карчевич повідомила, що серед вакцинованих найбільше осіб віком 20-39 років. За даними МОЗ, також вакциновано двох осіб віком від 16 до 17 років. Серед цільових груп, за даними МОЗ, найбільше щеплено працівників закладів охорони здоров'я, які не надають допомогу при COVID-19, – 12,75% щеплених від усіх цільових груп.

  Нагадаємо, що з 22 березня в Україні почався другий етап вакцинації. До щеплень долучили лікарів усіх закладів охорони здоров'я, соціальних працівників та людей, старших за 80 років.

  Попередній матеріал
  Пентагон успішно відправив у космос чергову ракету
  Наступний матеріал
  Шостий день поспіль: в Індії знову понад 300 тисяч нових випадків COVID-19 за добу
  Loading...

  В Україну їде нова партія вакцини від COVID-19: хто першим отримає щеплення

  Фахівці порівняли темпи вакцинації від коронавірусу в Україні та Європі

  В Україну 23 квітня прибуде нова партія AstraZeneca – МОЗ

  Уряд оприлюднив план вакцинації від COVID-19

  Вакцина made in Ukraine: міф чи реальність

  Ляшко розповів, чи отримають українці другу дозу вакцини Covishield