Вакцина Pfizer
Вакцина Pfizer Голос Америки

Інфекціоністи запевняють, що вакцини CoronaVac і Pfizer є досить безпечними

  Читайте по-русски
  Лікарі нагадають, що усі вакцини, зареєстровані в Україні, не мають живого вірусу, а лише його маленьку частинку

  CoronaVac і Pfizer, які входять до переліку препаратів для щеплення українців, безпечні. Незначні побічні реакції можливі менш ніж в 1% людей. Про це стверджують українські інфекціоністи, передає "5 канал".

  Зокрема, китайська CoronaVac майже на 100% захищає від тяжких та летальних форм недуги. А американсько-німецька Pfizer-BioNTech ефективна більш як на 90%. 

  Лікарі нагадають, що усі вакцини, зареєстровані в Україні, не мають живого вірусу, а лише його маленьку частинку. Тому для повного захисту організму необхідно дві дози. А імунітет сформується не менш як через місяць-півтора після уколу.

  Медики додають, що серед протипоказань до імунізації – це симптоми ГРВІ на момент щеплення або схильність до алергічних реакцій. Здавати аналізи на антитіла перед введенням препарату також не потрібно.

  Нагадуємо, як повідомив головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко, вакциною Pfizer, яку Україна має отримати найближчим часом у рамках глобальної ініціативи COVAX, буде щеплено людей похилого віку, які перебувають в інтернатах, а також працівників ДСНС та ДПСУ.

  Попередній матеріал
  МОЗ оновило розподіл карантинних зон: одна область стала "жовтою"
  Наступний матеріал
  Україна втратила ще одного захисника на Донбасі
  Loading...