"Нафтогаз України"
"Нафтогаз України" Shutterstock

Члени наглядової ради "Нафтогазу" достроково йдуть у відставку

  Читайте по-русски
  Рада зібралася для проведення позачергового засідання – щойно її повноваження були поновлені

  Наглядова рада НАК "Нафтогаз України" достроково йде у відставку. Про це йдеться у заяві, опублікованій на сайті компанії.

  Повноваження членів ради офіційно припиняться 14 травня. Протягом двох тижнів члени наглядової ради передаватимуть свої повноваження наступникам.

  "Сьогодні всі члени наглядової ради, які були присутні під час позачергового засідання, подають компанії письмові повідомлення про дострокове припинення своїх повноважень як членів наглядової ради. Відповідно до корпоративних процедур, які діють наразі в компанії, припинення повноважень набуде чинності 14 травня 2021 року", – мовиться у повідомленні.

  Зазначається, що рада зібралася для проведення позачергового засідання – щойно її повноваження були поновлені – аби забезпечити безперервність належного корпоративного врядування компанії. Провели також зустріч з новопризначеним керівником та членами правління.

  Нагадаємо, цього тижня Кабмін звільнив Андрія Коболєва з посади голови правління "Нафтогазу". Мовляв, торік компанія отримала 19 млрд грн збитку. Новим головою призначив Юрія Вітренка, який раніше так і не зміг стати першим віцепрем'єром і міністром енергетики.

  У США такий крок назвали "порушенням принципів корпоративного управління", а посли країн G7 застеререгли від політичного втручання в управління НАК. ЄС і міжнародні фінансові організації теж висловили серйозне занепокоєння через втручання в роботу "Нафтогазу".

  Попередній матеріал
  В Україну прибула нова партія китайської вакцини CoronaVac – пів мільйона доз
  Наступний матеріал
  Одужало більше: за добу в Україні зафіксували 8,5 тисяч нових випадків COVID-19
  Loading...