"Нафтогаз"
"Нафтогаз" скріншот

ЄС і міжнародні організації висловили серйозне занепокоєння через втручання в роботу "Нафтогазу"

  Читайте по-русски
  До заяви приєдналися Євросоюз, ЄБРР, ЄІБ, Світовий банк та Міжнародна фінансова корпорація

  Європейський Союз, а також низка міжнародних фінансових організацій – Європейський банк реконструкції та розвитку, Європейський інвестиційний банк, Світовий банк і Міжнародна фінансова корпорація – висловили своє  занепокоєння щодо звільнення голови правління НАК "Нафтогаз України" Андрія Коболєва. Заяву оприлюднило Представницство ЄС в Україні.

  "Ми серйозно занепокоєні останніми подіями в "Нафтогазі України" – державній нафтогазовій компанії України, де тимчасово припинені повноваження наглядової ради з метою звільнення діючого керівництва. Закликаємо керівництво України забезпечити ухвалення критично важливих управлінських рішень на державних підприємствах у повній відповідності до основних засад визнаних стандартів корпоративного управління", – мовиться у повідомленні.

  Підписанти вказали, що останні кілька років в Україні успішно реалізовувалася реформа корпоративного управління в державному секторі – спрямована на прозору, підзвітну та незалежну роботу держпідприємств.

  "Існує критична необхідність зміцнити досягнутий прогрес, аби покращити інвестиційний клімат в Україні та залучити вкрай потрібні інвестиції приватного сектора. Сподіваємося, що українська влада підтвердить свою прихильність до продовження реформ, які розблокують інвестиції і допоможуть країні вийти з кризи та реалізувати свій потенціал", – наголошується в заяві.

  Нагадаємо, у середу, 28 квітня, Кабмін звільнив Андрія Коболєва з посади глави "Нафтогазу" та призначив натомість Юрія Вітренка. У США такий крок назвали "порушенням принципів корпоративного управління", а посли країн G7 застеререгли від політичного втручання в управління НАК.

  Попередній матеріал
  Поширювали антиконституційні заклики напередодні свят: СБУ викрила інтернет-агітаторів
  Наступний матеріал
  У Празі протестували проти проросійської політики президента Земана
  Loading...