Кір, захворювання, інфекція
Кір, захворювання, інфекція http://promin.cv.ua

В Україні зростає захворюваність на кір, МОЗ підтверджує летальний випадок

  Найвищі показники – у Львівській, Івано-Франківській, Закарпатській, Тернопільській та Чернівецькій областях

  Минулого тижня показники захворюваності на кір в Україні зросли, порівняно з попереднім. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

  Загалом за тиждень на недугу захворіли більш як 2,6 тис. осіб. Переважна більшість із них – діти.

  "За оперативними даними Центру громадського здоров’я МОЗ України, за 50 тиждень на кір захворіли 2 652 особи – 893 дорослих і 1759 дітей (на 1,5% більше, ніж минулого тижня)", – зазначається у повідомленні.

  Від початку року в Україні на кір захворіли майже 50 тисяч осіб (49 тис. 518 людей), з яких понад 31 тисяча – діти. Найвищі показники – у Львівській, Івано-Франківській, Закарпатській, Тернопільській, Чернівецькій та Вінницькій областях.

  Також у МОЗ підтвердили летальний випадок внаслідок захворюваності на кір – в Одесі померла дитина, якій був 1 рік і три місяці.

  "Минулого тижня від ускладнень внаслідок кору померла дитина в Одесі. Їй був 1 рік і 3 місяці. МОЗ України висловлює співчуття рідним дитини", – зазначається у повідомленні.

  Як стало відомо, дитині вчасно (у віці 1 року) не зробили планового щеплення від кору "з медичних причин". Загалом, за даними МОЗ, від початку року в Україні померли 16 осіб.

  У відомстві наголошують: захистити дітей з серйозними протипоказаннями щодо щеплень може тільки колективний імунітет, коли 95-98% населення вакциновані проти кору.

  "Станом на 1 листопада кількість дітей, які вчасно отримали першу дозу КПК, становить 76,1%, дві дози КПК – 77,5%. У рамках посиленої імунізації частка дітей, які отримали пропущену першу дозу КПК, становить 49,5% (найменше – у Черкаській, Чернівецькій, Тернопільській, Івано-Франківській та Закарпатській областях)", – повідомили у МОЗ.

  Попередній матеріал
  В очікуванні вогників на головній ялинці та заторів: Київ поринув у святкування Дня Миколая
  Наступний матеріал
  У ЄС дійшли згоди щодо обмеження продукції з пластику
  Loading...