Вакцина Johnson & Johnson
Вакцина Johnson & Johnson Shutterstock

В Україні зареєстрували ще одну вакцину від COVID-19 – від американської компанії Johnson & Johnson

  Читайте по-русски
  Раніше в Україну завезли 500 доз вакцини Janssen

  Міністерство охорони здоров'я зареєструвало в Україні вакцину Janssen (Johnson & Johnson) від COVID-19 для екстреного медичного застосування. Про це повідомляє МОЗ України.

  Як відомо, Janssen – це векторна вакцина, розроблена фірмою Janssen, якою володіє компанія Johnson & Johnson. Вакцина містить знешкоджений аденовірус людини, в який вмонтовано ДНК, що кодує щипоподібний білок вірусу SARS-CoV-2. Потребує температури зберігання від +2 °C до +8 °C. Для повної імунізації достатньо однієї дози.

  У МОЗ нагадали, що вакцина дозволена до екстреного застосування Всесвітньою організацією охорони здоров'я, також дозвіл на її використання дали США, Велика Британія, Європейський Союз, Швейцарія, Канада та багато інших країн.

  Клінічні дослідження показали, що вакцина Janssen ефективна на 66,3% проти COVID-19 у людей, які отримали вакцину і не були інфіковані раніше. Найбільший захист у вакцинованих з'явився через 2 тижні після вакцинації.

  Також вакцина чудово захищає від госпіталізації і смерті людей, які захворіли на коронавірус. Ніхто, хто заразився COVID-19, принаймні через 4 тижні після вакцинації Janssen не був госпіталізований.

  У міністерстві нагадали, що в Україні діє закон, який спрощує процедуру реєстрації вакцин від COVID-19 та скорочує її до п'яти днів.

  Раніше в Україну завезли 500 доз вакцини Janssen з дотриманням порядку ввезення незареєстрованих лікарських засобів для вакцинації працівників приватної компанії, яка оплатила її вартість, організувала доставку і забезпечила дотримання температурного режиму. Співробітники цієї компанії працюють на Алясці у сфері рибальства і мали вакцинуватися сертифікованою в США вакциною для того, щоб їх пустили в цю країну.

  Як повідомляв 5.UA, 4 липня в Україні зафіксували 244 випадки COVID-19.

  Попередній матеріал
  Зеленський піариться на кораблях ВМС, за які судять бойового генерала Павловського – нардеп Ар'єв
  Наступний матеріал
  Більше як половина населення України не схвалює діяльність президента Зеленського – КМІС
  Loading...

  Стало відомо, в якій країні вакцинували від COVID-19 найбільший відсоток населення

  У МЗС повідомили, із якими країнами Україна домовляється про визнання COVID-сертифікатів

  Спад захворюваності: в Україні виявили 244 нових випадки зараження на COVID-19

  "Зв'язок не встановлений": у Pfizer прокоментували смерть українця після вакцинації

  В США почали вакцинувати від коронавірусу тварин

  За минулу добу в Україні зафіксували 377 нових випадків коронавірусу