Володимир Ар'єв
Володимир Ар'єв фото Європейська солідарність

Зеленський піариться на кораблях ВМС, за які судять бойового генерала Павловського – нардеп Ар'єв

  Читайте по-русски
  Чинна влада таким чином підриває обороноздатність України, наголошує парламентар

  Ще вчора президент Володимир Зеленський піарився на українських бойових кораблях, а сьогодні намагається посадити бойового генерала, який розбудовував Військово-морські сили.

  Таку заяву зробив народний депутат від "Європейської солідарності" Володимир Ар'єв, передає пресслужба політсили.

  "Вчора президент Зеленський і його оточення, які є замовниками цієї справи, в Одесі на цих кораблях просто піарилися, показували потужність ВМС України, фотографувалися. І жодним чином ніхто не казав, що ці кораблі були якісь не такі, що якось їх неправильно робили. Навпаки – президент країни, Верховний Головнокомандувач прийшов і фотографувався, знімався на відео на цих кораблях. А сьогодні генерала, причетного до створення українських бойових кораблів у той час, коли ніхто Україні взагалі у світі зброю не хотів продавати, намагаються засунути за ґрати шляхом призначення абсолютно непідйомної у 400 млн грн застави", – обурився Ар'єв у залі Печерського суду.

  Він наголосив, що мовиться про злочинний цинізм влади по відношенню до військових.

  "Вони таким чином підривають обороноздатність України. На словах вони патріоти, але їхні справи свідчать те, що вони навпаки завдають шкоди обороноздатності України своїми замовними атаками на людей, які в найтяжчий час рятували Україну і намагалися посилити її боєздатність", – зауважив нардеп.

  І резюмував: "Зеленський, який 2014 року говорив про "один народ" і хвалив бойовиків за те, що вони "віджали" у ЗСУ танк, наполягав на тому, що ми з Росією "один народ", працював у Росії, отримував у Росії дохід. І для нього нічого страшного немає сказати слова – правильні, патріотичні, але реальні дії сьогодні – це антипатріотичні і такі, які завдають шкоди Україні".

  Читайте також: "Правоохоронні органи діють за злочинними вказівками ОП": нардепи "ЄС" про справу проти генерала Павловського

  Попередній матеріал
  Стало відомо, в якій країні вакцинували від COVID-19 найбільший відсоток населення
  Наступний матеріал
  В Україні зареєстрували ще одну вакцину від COVID-19 – від американської компанії Johnson & Johnson
  Loading...