Володимир Зеленський
Володимир Зеленський 5 канал / Час. Підсумки тижня

Більше як половина населення України не схвалює діяльність президента Зеленського – КМІС

Читайте по-русски
Не висловили своєї думки з питання лише 13% опитаних

Більше як половина українців не схвалює діяльність чинного президента Володимира Зеленського.

Такі результати показало свіже опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС), проведеного з 22 по 29 червня.

Зокрема, відповідно до дослідження, майже 53% опитаних не схвалюють діяльності Зеленського – проти 34%, які схвалюють. Ще трохи більше за 13% респондентів не визначилися або відмовилися відповідати на це запитання.

Схвалення діяльності Зеленського
Схвалення діяльності ЗеленськогоКиївський міжнародний інститут соціології (КМІС)

Довідка. Опитування проводилося протягом 22-29 червня 2021 року методом особистого інтерв'ю (face-to-face) з використанням планшета (CAPI, computer-assisted personal interviews). Було опитано 2031 респондента у 107 населених пунктах усіх областей України (крім АР Крим та окремих територій Луганської і Донецької областей). Вибірка репрезентативна для повнолітнього населення України. Статистична похибка (з імовірністю 0,95 і за дизайн-ефекту 1,5) не перевищує: 3,3% для показників, близьких до 50%, 2,9% – для показників, близьких до 25%, 2,2% – для показників, близьких до 12%, 1,5% – для показників, близьких до 5%.

Зауважимо, що в дослідженні компанії Fama Петро Порошенко очолив рейтинг "ідеального політика для сучасної України".

Попередній матеріал
В Україні зареєстрували ще одну вакцину від COVID-19 – від американської компанії Johnson & Johnson
Наступний матеріал
"Судять тих, хто відстоює інтереси України": під судом у Києві зібрався мітинг на підтримку героя оборони Маріуполя, генерала Павловського
Loading...