Інформаційний вірус
Інформаційний вірус pixabay.com

В Україні запустили черговий інформаційний вірус із РФ під назвою "корупція" – Віталій Капранов

Читайте по-русски
Цей інформаційний вірус розробляли в лабораторіях північного сусіда, – переконаний письменник

В ефірі "5 каналу" письменники й видавці, брати Дмитро та Віталій Капранови розповіли, чому, на їхню думку, кандидат у президенти Володимир Зеленський отримав підтримку від українців у першому турі виборів. 

"У нас є враження, що це хвороба, а не переконання... Чому люди проголосували за Зеленського? Тому що це хвороба. Це інформаційна хвороба, а не хвороба фізична. Вона виникає під впливом інформаційних вірусів, а не під впливом біологічних вірусів. Інформаційний вірус із біологічним схожі тим, що це суперпроста конструкція, що вселяється всередину клітини і примушує її виробляти отруту. Приклад – усім відомий грип і герпес тощо. Так само й інформаційний вірус", – розповів Віталій Капранов.

Продовжуючи думку про інформаційні віруси, письменник сказав, що так само колись нав'язали суспільству інформаційний вірус антисемітизму та інформаційний вірус про "баригу". Письменник вважає, що й зараз в українське суспільство запустили черговий вірус.

"Третій вірус – унікальний. Я так розумію, він розроблений в лабораторіях на Півночі й називається він "корупція". Корупція ж є? І бариги, є і буржуї. Хто винен – корупція, дорога погана – корупція, сонце пізно сходить – корупція, пенсія маленька – корупція, в крані немає води – корупція. У нас в усьому винна корупція", – підсумував Віталій Капранов.

А Дмитро Капранов додав: "При цьому антикорупційні структури створені відповідно до міжнародних стандартів. Буде зараз повних комплект суддів. Тобто структура боротьби з корупцією вибудувана за короткий термін… А відомі корупційні справи? Чому про них стало відомо? Ось це називається боротьба з корупцією, а не корупція. Хоч ця боротьба не досконала. Так, недоведена до кінця, але, вибачте, по всіх цих справах питають, чому не покарані убивці Майдана. У Литві, здається, тільки позаминулого року закрили справу, яку розглядали з 1991 року (13 січня 1991 року при спробі штурму радянськими військовими телевежі й будівлі Комітету радіо і телебачення у Вільнюсі загинуло 14 осіб, ще 31 отримали важкі поранення, а понад тисячу мали поранення різних ступенів тяжкості. Всього у кримінальній справі фігурує 65 обвинувачених, всі вони проживають за кордоном – ред.). При нашому законодавстві, при наших суддях. Якби за рецептом відомого актора взяти автомат і особисто когось порозстрілювати, то так не буде". 

Попередній матеріал
І жодної академрізниці: в Одесі стартував проект "Школи при лікарнях"
Наступний матеріал
Масове отруєння школярів у Черкасах: 24 учні досі лишаються в лікарні
Loading...