Навчання резервістів
Навчання резервістів 5 канал

В Україні вперше відзначають День резервіста

  Читайте по-русски
  Більшість резервістів навчалися військовій справі не за книжками та кінофільмами, а у важких випробуваннях, сказав Міністр оборони Степан Полторак

  Міністр оборони України Степан Полторак привітав військових з нагоди Дня резервіста України. Про це йдеться на сайті Міноборони.

  "Шановні воїни-резервісти! Дорогі ветерани Збройних Сил України! Вітаю вас з Днем резервіста України. 18 травня цього року Україна вперше святкує професійне свято резервістів – громадян, які сумлінно виконали свій конституційний обов'язок, проявили відвагу, героїзм та стійкість під час захисту незалежності та територіальної цілісності України, і сьогодні знаходяться у готовності в будь-який час знову стати до лав українського війська", - йдеться у вітанні.

  Міністр зауважив, що саме цього дня чотири роки тому за Указом Президента України було розпочато формування оперативного резерву, який нині став надійною складовою Збройних Сил України.

  За словами Полторака, українські резервісти, загартовані в боях із російським агресором, ще раз підтвердили свою готовність захистити Батьківщину під час дії правового режиму воєнного стану у грудні минулого року, коли кількість добровольців значно перевищила потребу у доукомплектуванні визначених бригад.

  Привітав резервістів і Президент України Петро Порошенко. Він сказав, що підрозділи резервістів, сформовані в складних умовах війни, є потужним потенціалом національного війська та його надійною підтримкою у стримуванні широкомасштабної агресії з боку РФ.

  "Віднині ми започатковуємо традицію вшанування на державному рівні патріотів нашої держави, які добровільно проходять службу у військовому резерві Збройних Сил України та інших військових формувань", – зазначив Порошенко.

  Він підкреслив, що більшість резервістів навчалися військовій справі не за книжками та кінофільмами, а у важких випробуваннях.

  "Ви отримували професійний вишкіл і гартувалися у реальних запеклих боях із російським агресором. Саме тому сформовані у найскладніших умовах війни українські резервісти є потужним потенціалом національного війська та його надійною підтримкою у стримуванні широкомасштабної агресії з боку Російської Федерації... У цей день український народ дякує вам за готовність зайняти місце у бойовому строю для захисту Вітчизни. Вірю, що ваша громадянська позиція та готовність до негайного виконання завдань за призначенням і надалі залишатимуться надійною гарантією обороноздатності нашої держави", – сказав Порошенко.

  Дивіться також фотогалерею за темою:

  Щоденне вдосконалення: неймовірні фото навчань резервістів

  /
  /
  /
  /
  /
  /
  /
  /
  /
  /
  /
  /
  /
  /
  /
  /
  /
  /
  /
  /

  Попередній матеріал
  Українці відзначають День Європи: які заходи заплановані і де
  Наступний матеріал
  Порошенко – Зеленському: Створіть всі умови, щоб до 2023 року Україна подала заявку до повноправного членства в ЄС
  Loading...

  "Грім" над донецьким степом: в ООС оприлюднили потужне відео

  У Генштабі повідомили, коли та за якої умови резервісти повернуться додому

  В Одесі склали присягу бійці бригади територіальної оборони: які завдання матимуть резервісти

  "Задумалися про контракт": Генштаб ЗСУ показав, як резервісти знайомляться із САУ – фото

  У Генштабі ЗСУ розповіли, коли планують завершити збори резервістів

  У Генштабі ЗСУ прокоментували "вилов" призовників на вулицях