Електромагнітні хвилі_цифра
Електромагнітні хвилі_цифра Depositphotos

В Україні створили електромагнітну зброю: що відомо

  Читайте по-русски
  Електромагнітні боєприпаси можуть бути розміщені як на ракетних, так і на авіаційних носіях, включаючи безпілотні літальні апарати

  Підприємства оборонного комплексу України розробили та опанували виробництво електромагнітної зброї. Ця зброя призначена для ураження різних типів військових радіоелектронних засобів, у тому числі – систем енергоживлення та передачі даних. Про таке інформує прес-служба "Спецтехноекспорту".

  "За принципом роботи нова електромагнітна зброя створює потужне електромагнітне випромінювання, що призводить до виходу з ладу радіоелектронної апаратури, яка є у складі озброєнь і військової техніки, або створює значні перешкоди її штатному функціонуванню", – йдеться у повідомленні.

  Зазначається, що такий тип озброєнь використовує лише енергію електромагнітного випромінювання, тому його дія не чинить летального впливу на людей, однак здатна вивести з ладу будь-яку техніку або об'єкти інфраструктури, що оснащені електронними системами. Електромагнітні боєприпаси можуть бути розміщені як на ракетних, так і авіаційних носіях, включаючи безпілотні літальні апарати.

  Завдяки цим характеристикам нову електромагнітну зброю може ефективно застосовувати проти стратегічно важливих цілей противника, зокрема командних та адміністративних центрів, вузлів зв'язку, електростанцій, об'єктів протиповітряної оборони тощо без ризику завдати шкоду цивільному населенню.

  Окрім цього, як наголосили на підприємстві, "завдяки цьому проекту, Україна долучилася до закритого клубу держав, що працюють над створенням високоефективної електромагнітної зброї".

  Попередній матеріал
  Водоканали України з 1 квітня не залишать населення без води – уряд знайшов рішення
  Наступний матеріал
  Російський фейк: у СБУ прокоментували інформацію про українську ПВК Вега в Сирії
  Loading...

  "Наші бояться з амбразури вилізти": перехоплено розмову бойовиків, що налякані новітньою зброєю ЗСУ

  Нацполіція відмовляється від автоматів Калашникова – чим замінять

  В зоні ООС українські армійці знищили ворожу машину з боєкомплектами й озброєнням

  На озброєнні ЗСУ: в мережі показали видовищне відео вогневих випробувань турецького безпілотника Bayraktar TB2

  Краще один раз побачити: харківські школярі завітали на екскурсію до Нацгвардії

  "Підвищити ціну брутальної агресії Кремля": ЗСУ очікує на нові закупівлі Javelin