Харківські школярі завітали на екскурсію до Нацгвардії
Харківські школярі завітали на екскурсію до Нацгвардії 5 канал

Краще один раз побачити: харківські школярі завітали на екскурсію до Нацгвардії

Читайте по-русски
Учні відвідали військові казарми та особисто потримали в руках бойову зброю

Більш як сотня школярів завітали до військової частини Нацгвардії в Харкові. Діти приїхали з різних районів області. У такий спосіб школярам вирішили продемонструвати переваги служби в армії. Які вражання отримали учні від екскурсії військовою частиною – далі.

У Слобожанській бригаді Нацгвардії день відкритих дверей. На екскурсії – більш як сотня дітей із шести районів Харківщини. Армійці ознайомлюють їх із військовим побутом, демонструють і бойові машини. Та найбільшу цікавість учнів викликає зброя. Якщо на шкільних уроках її можна побачити здебільшого у підручниках, то тут – потримати в руках.

11-класниця Дарина Саленко мріє про військову службу. Житлові приміщення солдатів оглядає із цікавістю. Побачивши армійське життя, зрозуміла, військова служба – це насамперед дисципліна та відповідальність.

Розмірковує: "Звикнув вдома, що в тебе своя кімната, а тут ти приходиш – і всі разом. Якби я тут і була, то можливо, кінологом. Я обожнюю різних тварин, а собак – це взагалі, дуже їх обожнюю. Але все одно, я не знаю, якби з моїм собакою щось сталося, як би я змогла це пережити".

Олександр Фурсов викладає предмет "Захист вітчизни". На екскурсії він супроводжує одну з груп школярів. Викладач вважає – такі екскурсії мають продемонструвати учням переваги служби в армії: "Щоб у дітей виникла мотивація, бо краще один раз побачити, ніж кілька разів від учителя почути".

Військові Слобожанської бригади стежать за громадським порядком, конвоюють злочинців і охороняють державні установи. Школярів до себе на гостину запрошують тричі на рік.

"Захисник Батьківщини має розуміти, що є армія. І в ті часи, коли в Україні йде війна, він повинен знати, що справжній чоловік, справжній громадянин України повинен вміти захищати свою державу, свою сім'ю, своє місто", – наголошує заступник командира частини Олександр Росляков.

Кожен школяр отримав від військових символічну медаль юного гвардійця. Завершив екскурсію виступ кінологів із собаками. Школярам показали, як чотирипалі знаходять вибухівку та затримують злочинця.

Оксана Нечепоренко, В'ячеслав Кузьменко, Харків, "5 канал"

Масштабні спільні навчання Нацгвардії, поліції, ДПСУ та рятувальників – епічна фотогалерея

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Чи можна реформу освіти вважати незворотною – Гриневич оцінила
Наступний матеріал
"Виліз і пішов до нас, у білій шапочці": оборонці Троїцького розповіли про неадекватних ворогів
Loading...

На Луганщині бійці НГУ затримали найманця російсько-окупаційних військ

Правоохоронці викрили офіцера Нацгвардії на отриманні хабара

Бійці ООС розповіли, як знищили бронемашину російських окупантів на Донбасі

У МВС розповіли, як охоронятимуть порядок на новорічних святах та чому приділять особливу увагу

У МВС показали відео з першими вертольотами Airbus, що надійшли на службу ДСНС та Нацгвардії

"Не хвилюватимемося, що скажуть "йдіть звідси": 80 нацгвардійців з родинами отримали ключі від нових осель