ЗНО
ЗНО УНІАН

В Україні, попри коронавірус, стартувала основна сесія ЗНО – подробиці

  Читайте по-русски
  Перше тестування – з математики

  Сьогодні, 25 червня, розпочинається основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. За даними Міністерства освіти і науки, на основну сесію ЗНО зареєструвалися 379 493 учасники, які обрали 1 227 154 тестування. Про це повідомляє "5 канал".

  Сьогодні абітурієнти складають тест із математики. Для його проходження зареєструвалися понад 186 тисяч осіб, для яких створено 12 618 аудиторій у 795 пунктах тестування, інформують в Українському центрі оцінювання якості освіти.

  Щоб уникнути скупчення біля входу до пункту тестування, допуск учасників розпочнеться о 09:50 і триватиме до 10:50. У запрошенні-перепустці зазначено проміжок часу, протягом якого учасникові ЗНО рекомендовано прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску, яка передбачає проходження термометрії й ідентифікації учасників ЗНО.

  Для входу у пункт тестування учасник/учасниця має обов'язково подати три документи:

  • оригінал Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;
  • паспорт або інший документ, серію (за наявності) та номер якого зазначено у Сертифікаті;
  • запрошення-перепустку для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні, яке потрібно роздрукувати з інформаційної сторінки.

  У разі непред'явлення Сертифіката; документа, що посвідчує особу; нотаріально засвідченого перекладу українською мовою документа (для осіб, які пред'являють документ, оформлений іноземною мовою), або за умови надання копій цих документів чи електронної версії ID-картки у мобільному застосунку "Дія" абітурієнта, або запізнення учасника/учасницю не допустять до пункту ЗНО, наголошують в УЦОЯО.

  Учасникам тестування радять мати з собою 2-3 ручки з чорнилом насиченого чорного кольору та пляшечку з питною водою без етикетки, засоби індивідуального захисту, які абітурієнт зможе покласти на свій робочий стіл і за потреби скористатися.

  Під час проходження тесту абітурієнт не може мати при собі будь-яких засобів зв'язку, пристроїв зчитування, оброблення, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.

  Учасникам ЗНО під час проходження тесту з математики заборонено користуватися лінійкою, олівцем, циркулем, калькулятором тощо.

  Наступне ЗНО відбудеться:

  • 30 червня – тестування з української мови та літератури;
  • 2 липня – з фізики;
  • 6 липня – з іспанської, німецької та французької мов;
  • 7 липня – з англійської мови;
  • 9 липня – з історії України;
  • 13 липня – з біології;
  • 15 липня – з географії;
  • 17 липня – з хімії.

  Водночас у зв'язку з надзвичайною ситуацією через ускладнення паводкової обстановки у Івано-Франківській, Чернівецькій та Львівській областях УЦОЯО радить учасникам ЗНО з цих регіонів скласти тестування в додаткову сесію ЗНО.

  Додаткова сесія ЗНО має пройти з 23 липня до 11 серпня.

  Усі пункти тестування забезпечили необхідними засобами індивідуального захисту та дезінфекції. Було закуплено та доставлено в області 3 230 104 медичних маски, 3250 безконтактних термометрів, 11 630 комплектів захисту для медиків, 104 382 літри антисептиків і 28 100 літрів дезінфікувальних засобів для обробки поверхонь.

  Загалом до проведення ЗНО залучено 242 650 працівників і 11 630 медиків.

  Як повідомляв 5.UA, станом на ранок 25 червня 2020 року коронавірус в Україні виявили у 994 осіб, зафіксовано 16 летальних випадків, 349 пацієнтів одужали.

  Попередній матеріал
  Учені розкрили таємницю темної сторони Місяця
  Наступний матеріал
  Обійшла Чернівці та Київ: Львівщина зафіксувала найбільше хворих на коронавірус у країні – за добу додалося 204
  Loading...

  Скандал із фальсифікацією тестів на коронавірус на Дніпропетровщині: статистику регіону переглянуть

  Закон про масове тестування на коронавірус набув чинності – подробиці

  Позачергове засідання ВР: закони про страхування лікарів і масове тестування на COVID-19

  Мешканців Гостомеля перевірять на антитіла до COVID-19 – подробиці

  У Києві зменшується добова кількість виявлених випадків коронавірусу – Кличко

  Тести на коронавірус мають бути безкоштовними й проводитися для всіх груп ризику – Порошенко