Тестування на коронавірус
Тестування на коронавірус 5 канал

Закон про масове тестування на коронавірус набув чинності – подробиці

  Читайте по-русски
  Документ буде чинним протягом терміну дії карантину і ще двох місяців з моменту його скасування

  19 травня набув чинності закон, яким передбачене масове тестування на коронавірус. Закон сьогодні оприлюднено у виданні "Голос України", інформує "Лівий берег".

  "Закон набирає чинності з дня його опублікування. Він діє протягом терміну дії карантину та обмежувальних заходів, введених Кабінетом Міністрів України в порядку, встановленому законом, і протягом двох місяців з моменту їх скасування", – зазначено в документі.

  Згідно із законом, тестування буде обов'язковим для осіб, які звертаються за медичною допомогою з ознаками коронавірусу, та осіб, які контактували з хворими.

  Також в Україні повинні будуть проходити регулярне тестування медичні та інші працівники, які працюють в закладах охорони здоров'я, котрі надають допомогу хворим на коронавірус, а також особи, які здійснюють заходи, пов'язані з недопущенням поширення COVID-19, зокрема співробітники Національної поліції і Національної гвардії, незалежно від того, контактували вони з хворим чи ні.

  Згідно з документом, особи, які через проведення заходів щодо недопущення поширення коронавірусу були змушені піти на самоізоляцію або перебувають у медзакладах, отримуватимуть допомогу з тимчасової непрацездатності в розмірі 50% середньої заробітної плати, незалежно від страхового стажу.

  Медпрацівники, які через коронавірус потрапили до лікарні або перебувають на самоізоляції, отримуватимуть допомогу в розмірі 100% середньої зарплати, незалежно від страхового стажу.

  Нагадаємо, 19 травня Верховна Рада відклала розгляд законопроєкту, який дозволяє подвійне громадянство в Україні, повідомив спікер Дмитро Разумков.

   

  Попередній матеріал
  "Слуга" Богуцька з'явилася в Раді у в'язаній масці та з "експертними" висновками
  Наступний матеріал
  В Одесі від коронавірусу померли директорка школи та реаніматолог
  Loading...

  "Відчиніть садочки!": як у Києві пройшла акція батьків дітей з особливими потребами

  Кінотеатри і концертні майданчики працюватимуть із заповненням залу на 30% – Мінкульт

  Кордони ЄС залишаться закритими для іноземців на невизначений час – французький міністр

  У Києві за добу 38 людей захворіли на COVID-19, серед них – і медики

  Жетони "йдуть" в історію: як можна буде платити у столичному метро після відкриття

  МОЗ розпланувало дати, коли вводитимуть наступні 4 етапи пом'якшення карантину