Денис Шмигаль
Денис Шмигаль 5 канал

В Україні адаптивний карантин продовжили до кінця року – рішення Кабміну (оновлено)

Читайте по-русски
Школярів можуть перевести на дистанційне навчання до 15 листопада

Адаптивний карантин Кабінет Міністрів вирішив продовжити до кінця року. Про це під час позачергового засідання уряду повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Школярів можуть перевести на дистанційне навчання до 15 листопада. Водночас від 15 до 30 жовтня школам рекомендують відправити учнів на канікули.

"Уряд сьогодні продовжить дію адаптивного карантину до кінця року. Це необхідний крок, щоб гарантувати більш безпечне середовище для українців", – заявив Денис Шмигаль.

Оновлено:

Серед основних новацій Шмигаль зауважив, що в Україні змінюють правила щодо дозволеної кількості людей у масових зібраннях.

У "зеленій" зоні пропонується дозволити масові заходи загалом не більше ніж 50 людей за умови дотримання соціальної дистанції у 1,5 метра та маскового режиму, у "жовтій" – не більше ніж 30 людей, у "помаранчевій" – не більше ніж 20. Проведення спортивних змагань дозволяється без глядачів, окрім міжнародних змагань, де їх проведення з глядачами можливе за окремим погодженням МОЗ.

Крім того, прем'єр нагадав, що уряд рекомендує закладам середньої освіти встановити канікули з 15 до 30 жовтня. Відповідне рішення погодила Державна комісія ТЕБ та НС.

Закладам профтехосвіти, передвищої та вищої освіти рекомендуємо перейти на дистанційне навчання з 15 жовтня до 15 листопада, додав Шмигаль.

Нагадаємо, раніше Кабмін продовжив карантин до 31 жовтня з пом'якшенням з 22 травня. Підхід до пом'якшення або посилення карантину залишився адаптивним, але принцип розподілу регіонів для посилення карантинних заходів змінили. Країну поділили на чотири зони за рівнем небезпеки поширення коронавірусу. У кожній з них діє певна низка обмежень. Нові правила карантину почали діяти з 3 серпня. Рішення про розподіл країни на зони переглядають раз на 7 днів.

Попередній матеріал
Життя після війни: чому реабілітація армійців залишається проблемою самих армійців – ток-шоу "Країна"
Наступний матеріал
На столичному Хрещатику зі стріляниною затримали групу злодіїв – відео
Loading...

У Кабміні обіцяють бізнесу, що повторно жорсткий карантин в Україні вводити не будуть

В Україні створять систему відстеження контактів хворих на СOVID-19 – рішення Кабміну

Карантин в Україні продовжили до кінця літа – регіони ділитимуть на зони

Кабінет Міністрів дозволив працювати дитячим садочкам – подробиці

Засідання Кабміну, на якому розглядають подальше пом'якшення карантину

Пом'якшення карантину в Україні: що буде дозволено з 11 травня – інфографіка