Олександр Тупицький
Олександр Тупицький 24tv.ua

В ОГПУ повідомили, що Тупицького судитимуть за злочини проти правосуддя

  Читайте по-русски
  Тупицького підозрюють у підкупі свідка та введенні суду в оману

  Колишнього голову Конституційного Суду України Олександра Тупицького судитимуть за злочини проти правосуддя, повідомили в Офісі генерального прокурора.

  Зазначається, що Тупицького підозрюють у підкупі свідка та введенні в оману суду у справі колишнього голови Вищого господарського суду Віктора Татькова й "Зуєвського енергомеханічного заводу".

  Повідомляєтьсся, що за процесуального керівництва Офісу генерального прокурора до Подільського районного суду м. Києва скеровано обвинувальний акт стосовно колишнього голови Конституційного суду України за фактами вчинення кримінальних правопорушень проти правосуддя (ч. 2 ст. 384 та ст. 386 КК України).

  Розслідуванням встановлено, що в жовтні 2018 року обвинувачений із корисливих мотивів та в інтересах колишнього голови Вищого господарського суду України, який розшукується правоохоронними органами, здійснив підкуп свідка, переслідуючи мету, щоб він відмовився від давання показань або надав завідомо неправдиві показання у кримінальному провадженні, пов'язаному із протиправним заволодінням майновими активами ЗАТ "Зуївський енергомеханічний завод". Крім того, упродовж 2018-2019 років обвинувачений неодноразово надавав слідчому Генеральної прокуратури України в цьому ж провадженні завідомо неправдиві показання, поєднані зі штучним створенням доказів захисту щодо особливо тяжкого злочину.

  Нагадаємо, Державне бюро розслідувань завершило розслідування справи, в якій фігурує звільнений із посади глави Конституційного Суду України Олександр Тупицький.

  Попередній матеріал
  "У нього зламаний ніс і на обличчі пудра": батько Протасевича прокоментував відео із "зізнаннями" сина
  Наступний матеріал
  У Європі все частіше нелегальних заробітчан позбавляють зароблених грошей – експерт
  Loading...

  ДБР завершило слідство у справі глави КСУ Тупицького

  Як відбувалися обшуки у будинку Тупицького – включення

  Весняні "маски-шоу" в Тупицького та Кличка – "Час Ч"

  Тупицький та Касмінін залишилися без зарплати та службового авто

  Тупицький вкотре не прийшов на суд – адвокати стверджують, що потрапив у лікарню

  ВСУ відклав розгляд оскарження указу Зеленського про відсторонення Тупицького з посади