Олександр Тупицький
Олександр Тупицький ccu.gov.ua

ДБР завершило слідство у справі глави КСУ Тупицького

Читайте по-русски
Зараз матеріали кримінального провадження відкриті для ознайомлення стороні захисту. Після цього обвинувальний акт буде направлений до суду

ДБР завершило розслідування справи, в якій фігурує звільнений із посади глави Конституційного Суду України Олександр Тупицький. Його підозрюють у завідомо неправдивих свідченнях і штучному створенню доказів захисту, а також у підкупі свідка. За дорученням прокурора Офісу генпрокурора тепер стороні захисту надано доступ до матеріалів досудового розслідування. Про це інформує прес-служба ДБР.

"Слідчі завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо колишнього глави КСУ за фактами вчинення кримінальних злочинів проти правосуддя (ч. 2 ст. 384, ст. 386 КК України)", – мовиться в повідомленні.

У відомстві нагадали, що 2018 року колишній чиновник підкупив свідка для надання ним неправдивих показань в інтересах колишнього очільника Вищого господарського суду України, який намагався уникнути кримінальної відповідальності у справі, де проходив як підозрюваний.

Крім цього, протягом 2018-2019 років Тупицький тричі надав завідомо неправдиві показання слідчому в інтересах цієї ж особи.

Зараз матеріали кримінального провадження відкриті для ознайомлення стороні захисту. Після цього обвинувальний акт буде направлений до суду.

Нагадаємо, 29 грудня 2020 року Зеленський своїм указом відсторонив главу Конституційного Суду України Олександра Тупицького від посади судді КСУ строком на два місяці. Раніше Зеленський скликав засідання РНБО через відсторонення очільника КСУ Олександра Тупицького. Потому глава Конституційного Суду Олександр Тупицький подав позов до Верховного Суду на президента України Володимира Зеленського.

Попередній матеріал
США погодилися продати Ізраїлю високоточну зброю на 735 млн доларів
Наступний матеріал
У мережі з'явилися відео з під'їзду Кличка, де перебували правоохоронці
Loading...

Весняні "маски-шоу" в Тупицького та Кличка – "Час Ч"

Учетверте Тупицький не прийшов до Печерського суду, бо йому зробили стоматологічну операцію

Тупицький та Касмінін залишилися без зарплати та службового авто

Проблеми із серцем: Тупицький вкотре не прийшов до суду для обрання запобіжного заходу

ВСУ відклав розгляд оскарження указу Зеленського про відсторонення Тупицького з посади

Тупицького не пустили в КСУ на спецзасідання, яке він сам скликав