КПВВ
КПВВ 5 канал

В ООС пояснили порядок пропуску на КПВВ під час карантину

  Читайте по-русски
  У штабі розповіли про запобігання поширенню хвороби COVID-19 у районі проведення операції Об'єднаних сил

  Обмеження на пересування в межах зони проведення операції Об'єднаних сил не торкнуться мешканців Донецької та Луганської областей, людей, які забезпечують життєдіяльність регіону, й тих, хто прямує через лінію розмежування з гуманітарною метою, повідомили в штабі ООС.

  Для осіб, які мають місцеву реєстрацію, на пересування в межах та між Донецькою та Луганською областями додаткових обмежень не запроваджують. Ця категорія громадян також має право проїжджати зі сторони Харківської, Дніпропетровської та Запорізької областей.

  Не обмежується право на в'їзд на територію Донецької та Луганської областей громадян, які володіють нерухомістю в цих областях. До району проведення операції також пропускатимуть осіб, які слідують до місця праці при пред'явлені відповідної довідки від роботодавця.

  Підставою для пропуску громадян на в'їзд-виїзд також може бути смерть близьких родичів та членів сім'ї, що підтверджується відповідними документами. Дозвіл на перетин меж областей надається громадянам для здійснення лікування в особливо важких випадках, вагітним жінкам та особам, які їх супроводжують. Приватним підприємцям, організаціям, підприємствам, які здійснюють забезпечення життєдіяльності регіону, дозволяється в'їзд/виїзд за умови пред'явлення відповідних документів.

  Окремі рішення можуть ухвалюватися на пропуск осіб, які мають вагомі причини гуманітарного характеру або критичні життєві обставини за наявності підтверджувальних документів.

  Перетин меж областей здійснюється виключно через визначені командуванням Об'єднаних сил блокпости з обов'язковим температурним скринінгом усіх громадян та посадових осіб без винятку, з дотриманням визначених раніше процедур.

  Нагадаємо, раніше Сергія Наєва призначили командувачем Об'єднаних сил Збройних сил України. Командування Об'єднаних сил – новостворена структура, спеціально підготовлені сили якої в майбутньому разом братимуть участь в операціях зі стримування збройної агресії противника.

  Попередній матеріал
  Пацієнтів із коронавірусом на стаціонар прийматимуть по-новому – МОЗ оновило алгоритми
  Наступний матеріал
  Відданість Зеленського боротьбі з корупцією сумнівна: Гончарук про причини свого звільнення – NYT
  Loading...

  Віталій Кличко щодо ситуації в Києві в умовах карантину – трансляція брифінгу

  На Львівщині зафіксовано перше одужання від COVID-19 – що відомо про пацієнтку

  Одного з пасажирів рейсу Доха – Київ госпіталізували з температурою – що відомо

  На Дніпропетровщині підтвердили ще один випадок коронавірусу – що відомо про захворілого

  Закупи в умовах карантину: як дотримуються правил у столичному гіпермаркеті "Ашан" – репортаж

  У поліції розповіли, як можуть реагувати на пікніки під час карантину та відсутність масок