Олексій Гончарук
Олексій Гончарук Скріншот відео

Відданість Зеленського боротьбі з корупцією сумнівна: Гончарук про причини свого звільнення – NYT

  Читайте по-русски
  На президента чинився тиск з метою звільнення уряду, вважає експрем'єр

  Колишній прем'єр-міністр України Олексій Генчарук вважає, що на президента чинився тиск з метою відставки Кабміну через негативне висвітлення роботи уряду на телеканалах, які належать олігархам. Про це пише The New York Times.

  Як повідомляється, Гончарук заявив, що президент Зеленський нібито звільнив його і більшу частину його Кабміну на початку березня після того, як він перетнув інтереси кількох впливових інсайдерів в українській економіці.

  "Наше звільнення я пов'язую, перш за все, з нашою систематичною боротьбою з корупцією. Ми втручалися у багато корупційних схем людей і не всім це сподобалося", – прокоментував Гончарук своє звільнення, пише NY Times.

  На думку експрем'єра, відданість Зеленського боротьбі з корупцією наразі сумнівна. Він також вважає, що на президента чинився тиск з метою звільнення уряду через негативне висвітлення роботи Кабміну на олігархічних телеканалах.

  "Прибуток вже приватизовано; усі збитки лягають на плечі платників податків", – сказав Гончарук про олігархів, які заробляють за рахунок пересічних українців, пише видання

  При цьому NY Times зазначає, що олігархи продовжують контролювати 3754 державні компанії країни через "смотрящих".

  Попередній матеріал
  В ООС пояснили порядок пропуску на КПВВ під час карантину
  Наступний матеріал
  У Києві на коронавірус тестують усіх пацієнтів, хто має запалення легень – Кличко
  Loading...