Заступниця міністра охорони здоров'я України Ірина Микичак
Заступниця міністра охорони здоров'я України Ірина Микичак 5 канал

"В лікарнях брак робочих рук": заступниця Степанова пояснила свою промову до підприємців

Читайте по-русски
Ірина Микичак заявила, що вона звернулася до підприємців з проханням, а не рекомендацією

Заступниця чільника МОЗ Ірина Микичак пояснила, чому закликала підприємців іти в лікарні. Каже, що її неправильно зрозуміли. Про це вона розповіла в ефірі ток-шоу "Країна" на "5 каналі".

"Ніхто не почув і не дослухав того, що я говорила на брифінгу. Я звернулася саме з проханням до підприємців. Наші лікарні потерпають від браку робочих рук – і медичних працівників, і технічного персоналу. Тому я вкрай здивована, тому що у мене таке відчуття, що люди з бізнесу до кінця не розуміють ситуацію, в якій ми сьогодні перебуваємо. Може наступити такий момент, коли всім треба буде вдягнути халат білий чи синій і піти в лікарню допомагати один другому рятувати своїх близьких людей", – сказала вона.

За словами Микичак, така ситуація була в Італії, українські лікарі працювали там і все це бачили.

"Тому мені дуже прикро, що так потрактували мої слова. Але я мушу скористатися нагодою і сказати, що нам справді бракує медиків, наші медики вкрай виснажені, і якщо ми один другого сьогодні не підтримаємо, то в нас буде біда", – підсумувала вона.

Нагадаємо, що під час брифінгу 16 листопада заступниця очільника МОЗ Ірина Микичак заявила, що підприємцям необхідно знайти інші додаткові джерела доходу, де можна заробляти під час карантину, а також запропонувала малому бізнесу "перетворювати проблеми на нові можливості".

Дивіться повну версію програми:

Попередній матеріал
Не скасували карантин вихідного дня і вимагали відставки чільника МОЗ – як минув день у Верховній Раді
Наступний матеріал
Низка закладів можуть закритися через подовження карантину вихідного дня – що думають експерти про ініціативи влади
Loading...