Укрзалізниця
Укрзалізниця foto

"Укрзалізниця" перейшла під пряме керування Кабміну

  Відтепер усі рішення щодо управління компанією та її звітності ухвалюватиме Кабмін, а не Міністерство інфраструктури

  Кабмін оприлюднив новий статут "Укрзалізниці". Він передбачає підпорядкування компанії уряду. Таке розпорядження вже є на сайті Кабміну, передає "5 канал".

  Як зазначається, відтепер усі рішення щодо управління компанією та її звітності ухвалюватиме Кабмін, а не Міністерство інфраструктури. Така інформація міститься у пояснювальних документах.

  "Досі частина функцій, пов’язаних з управлінням цією компанією, була делегована Кабінетом міністрів України Міністерству інфраструктури. Своїм рішенням уряд відкликав ці делеговані функції – відтепер всі рішення стосовно управління компанії і її звітності будуть прийматися не Мінінфраструктури одноосібно, а Кабінетом міністрів, який є колегіальним органом, до складу якого входить і міністр інфраструктури", – йдеться в повідомленні.

  Крім того, зміниться склад Наглядової ради. Туди відбиратимуть на конкурсній основі незалежних директорів, згідно з вимогами законодавства.

  Як наголосили у Кабміні, "засновником та єдиним акціонером товариства "Укрзалізниця" є держава в особі Кабінету міністрів України. Управління корпоративними правами держави стосовно товариства з моменту його утворення здійснює Кабінет міністрів України".

  Нагадаємо, наприкінці січня Володимир Омелян заявив, що Мінінфраструктури судитиметься за "Укрзалізницю".

  Попередній матеріал
  Чому "представництво" бойовиків працює і горя не знає у Італії – "Інформаційний ранок"
  Наступний матеріал
  Президенти України та Швейцарії узгодили прискорення повернення активів режиму Януковича
  Loading...

  Жеваго порівняв непрозоре тарифоутворення "Укрзалізниці" з болотом

  В "Укрзалізниці" найгірша ситуація за останнє десятиліття – експерт

  Омелян: Мінінфраструктури судитиметься за "Укрзалізницю" – відео