Рішення щодо підпорядкування ПАТ "Укрзалізниця" безпосередньо уряду має ознаки корупційного – економіст

Зі слів експерта, це вже не перше рішення, яке з'являється раптово без обговорення

Рішення щодо підпорядкування ПАТ "Укрзалізниця" безпосередньо Кабінету міністрів має ознаки корупційного. Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Інформаційний день" заявив директор Інституту соціально-економічної трансформації Ілля Несходовський. 

"Основна причина - це непублічне сприйняття цього рішення. Для того, щоб прийняти таке серйозне рішення, як підпорядкування однієї з найбільшої структури (ПАТ "Укрзалізниця" - 5.ua), найбільшого платника податків з найбільшими оборотами ... підпорядкувати від одної структури центральної виконавчої влади до іншої структури повинно бути узгодження всіх так званих "стейкхолдерів" ...  і цього обговорення по факту не відбулося", - зазначив він.

Експерт додав: "Наскільки мені зрозуміло із повідомлень, які були написані у Facebook пана міністра (Володимира Омеляна - 5.ua), фактично він не знав про те, що таке рішення готується". 

Несходовський наголосив, що це вже не перше рішення української влади, яке з'являється раптово без обговорення.

"І я хочу сказати, що це далеко не перше рішення, яке з'являється раптово без обговорення. Наявність такого рішення без обговорення - це, можна сказати, є ознакою корупції, ознакою прийняття рішень в закритому режимі".

Детальніше дивіться у відео.

Нагадаємо, Гройсман висловився щодо конфлікту голови ПАТ "Укрзалізниця" Войцеха Бальчуна з міністром інфраструктури Володимиром Омеляном.

Попередній матеріал
Нацполіція вийшла на злочинне угрупування-"монополіста" у сфері угонів авто преміум-класу
Наступний матеріал
Авдіївська "промка": російські снайпери ніби тренуються на живих мішенях
Loading...