"Укравтодор" з 1 серпня перейде на систему закупівель Prozorro

  Поява компаній-посередників з переходом на систему закупівель Prozorro неможлива завдяки додатковому контролю електронних майданчиків спільно з Міністерством інфраструктури

  Державне агентство автомобільних доріг переходить на прозору систему державних закупівель з 1 серпня. Про це заявив тимчасово виконуючий обов'язки голови "Укравтодору" Євгеній Барах, передає "Укрінформ".

  "В системі "Укравтодору", підпорядкованих службах доріг, облавтодорах, а також серед інших держпідприємств, які нам підпорядковуються, впроваджується єдина система закупівель на базі всім відомої Prozorro з 1 серпня цього року", - заявив він.

  Як пояснює очільник держагентства, перехід до системи Prozorro, у першу чергу, зумовлене численними наріканнями щодо прозорості закупівель матеріалів: пального, солі, піску, гравію, щебеню з боку представників громадськості. Барах також зазначив, що поява компаній-посередників відтепер неможлива завдяки додатковому контролю електронних майданчиків спільно з міністерством.

  "Щоб виключити можливість маніпуляцій в режимі електронних закупівель, ми спільно з Міністерством інфраструктури та колегами з правоохоронних органів відпрацьовували ринки тих чи інших цін на ті чи інші матеріали, і тому кожна область матиме відповідні індикативні показники - порогові закупівлі для того, щоб виключити навіть в електронному режимі появи компаній-посередників", - пояснив керівник відомства.

  Барах також зауважив, що відбудеться перехід на систему закупівель і в міжнародних проектах. "На сьогоднішній день вже є електронні майданчики у Європейському банку реконструкції та розвитку", - сказав керівник відомства.

  Нагадаємо, як заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян, ми перетворимо "Укравтодор" з великого монстра на невелику сервісну організацію.

  Попередній матеріал
  Штаб АТО: Бойовики активізувалися по усій лінії фронту - 70 обстрілів за добу
  Наступний матеріал
  ДТП у Норвегії з українцями: поліція розповіла подробиці аварії

  Мінінфраструктури планує заощадити на закупівлях "Укравтодору"

  Тотальна перевірка: восени уряд шукатиме "відмиті кошти" в "Укравтодорі" – Гройсман

  Міністр інфраструктури: Чи покращить стан українських доріг децентралізація "Укравтодору"

  Мінінфраструктури оголосило конкурс на заміщення посади чільника "Укравтодору"

  Уряд звільнив чільника "Укравтодору"

  5 канал - трансляція наживо