Тотальна перевірка: восени уряд шукатиме "відмиті кошти" в "Укравтодорі" – Гройсман

Прем'єр наголошує, що під перевірку потрапить усе дорожнє господарство в Україні.

Цієї осені відбудеться перевірка якості дорожніх робіт, згідно з рішенням Кабміну. Зазначається, що під перевірку потрапить усе дорожнє господарство в Україні.

За словами прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, перевірки стануть всеохопними: враховуватимуть оцінки тендерних процедур та організацію оплати всіх проведених робіт.

Гройсман наголосив – важливо, аби "Укравтодор" ефективно використовував кожну гривню. Крім того, прем'єр пообіцяв, що реакція на факти порушення законодавства, у разі їх виявлення, буде максимально жорсткою. Зокрема, йдеться про порушення кримінальних справ.

"Восени ми перевіримо абсолютно все. Ми виберемо 5-7 об'єктів. Ми перевіримо все те, що фактично було зроблене, замовимо спеціальні експертизи. Знайдемо всі фірми, які перераховували кошти, і, якщо ми знайдемо, що якісь кошти були переведені в готівку, "вимиті" – будете сидіти", – зауважив Гройсман.

Нагадаємо, 11 липня міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що в Україні близько 170 тис. кілометрів доріг, з яких зруйновано 97%. Згодом він назвав ключові принципи реформи автодорожньої галузі.

Попередній матеріал
Луценко: ГПУ проводить внутрішнє розслідування через "злив" інформації
Наступний матеріал
Бірюков: Міноборони добилося збільшення постачання води бійцям на фронт

Київська обладміністрація презентує проект Великої кільцевої дороги навколо столиці

Дороги в Україні: 97% автошляхів зруйновано – Мінінфраструктури

Суд заарештував екс-директора Дніпропетровського облавтодору, що переховувався у Польщі

Міністр інфраструктури назвав ключові принципи реформи автодорожньої галузі