https://auto.ria.com/

Київська обладміністрація презентує проект Великої кільцевої дороги навколо столиці

  Попередньо вартість будівництва оцінюють у $2 млрд.

  Київська обласна державна адміністрація (КОДА) планує до кінця липня 2016 року представити інвесторам проект будівництва Великої кільцевої автомобільної дороги (ВКАД) навколо Києва. Про це повідомив голова КОДА Максим Мельничук, передає "Інтерфакс-Україна".

  "Одним із найбільших стратегічних проектів (для Київської області – 5.ua) на цей рік є ВКАД навколо Києва. Я думаю, до кінця липня КОДА матиме можливість особисто представити цей проект інвесторам", – заявив Мельничук на зустрічі з Американсько-українською діловою радою в Києві.

  За словами Мельничука, протяжність автобану навколо Києва становитиме близько 193 км. Попередньо вартість будівництва оцінюють у $2 млрд.

  "У нас зараз тривають обговорення з деякими країнами, наприклад із Францією, з Китаєм. Вони готові долучитися до цього проекту", – повідомив представник адміністрації.

  На його думку, важливою є умова, щоб така дорога після завершення її будівництва залишилася у розпорядженні КОДА, оскільки це відкриє можливості для інвесторів будувати поряд із нею готелі, автозаправні станції та інші об'єкти інфраструктури.

  "У такому разі така дорога не працюватиме на основі необхідної оплати для кожного водія. Тоді ми зможемо говорити про цей проект як про соціальний, але з великими інвестиційними та бізнес-можливостями", – сказав голова КОДА.

  Нагадаємо, розмови про Велику кільцеву дорогу розпочались ще 2010 року. Згодом в "Укравтодорі" повідомили, що ВКАД планується зробити платною.

  Попередній матеріал
  Штайнмаєр провів зустріч із Керрі – не оминули й "українське питання"
  Наступний матеріал
  Луценко зустрівся з помічником прокурора США Витвицьким – подробиці переговорів
  Теги:
  Loading...

  "Укравтодор": Кільцева дорога навколо Києва буде платною

  Навколо Києва за 4 роки має з'явитися нова кільцева дорога

  Транспортне рішення: у Києві запроваджують єдиний разовий квиток

  У Києві хочуть запровадити єдиний квиток на транспорт