dw.de

Штайнмаєр провів зустріч із Керрі – не оминули й "українське питання"

  Сторони обговорили питання імплементації Мінських домовленостей та відновлення суверенітету України

  У четвер, 21 липня, у Вашингтоні державний секретар США Джон Керрі провів зустріч із міністром закордонних справ Німеччини Франком-Вальтером Штайнмаєром. Серед інших питань, сторони обговорили питання російської агресії на сході Європи та процес імплементації Мінських домовленостей. Про це повідомляє "Укрінформ".

  "Ми дуже тісно співпрацюємо над повною імплементацією Мінських домовленостей, де Німеччина й Франція є нашими провідними делегаціями на переговорах", – розповів Керрі про зміст переговорів із німецьким колегою.

  Крім того, держсекретар США наголосив, що країни намагаються працювати згуртовано для того, щоб повністю реалізовувати цілі з відновлення суверенітету України, "чого вона заслуговує і потребує".

  Сторони також обговорили інші важливі міжнародні питання. Зокрема, за словами Керрі, Німеччина та США зосереджені на вирішенні ситуації в Лівії, Ємені, Сирії та Афганістані.

  "Ми пов'язані між собою, як ніколи раніше. Ми нещодавно зустрічалися в Брюсселі, ми щойно зустрічалися в Лондоні, і ми обидва маємо тверду прихильність міцному Євросоюзу й дуже потужному НАТО та продовжуємо рішучу взаємодію з усіх питань, які постають перед нами", – наголосив держсекретар США.

  Нагадаємо, 14 липня Штайнмаєр провів переговори з Кремлем. Тоді у РФ заявили, що конфлікт на Донбасі "внутрішньоукраїнський". 

  Як повідомляв 5.ua, 15 липня, стали відомі подробиці зустрічі Керрі та Путіна

  Попередній матеріал
  "Напросилися": в ОБСЄ російських дипломатів упіймали на брехні
  Наступний матеріал
  Київська обладміністрація презентує проект Великої кільцевої дороги навколо столиці

  Штайнмайєр про Трампа: Політика страху та ізоляції небезпечна для США й всього світу

  Штайнмаєр провів переговори з Кремлем: у РФ заявили, що конфлікт на Донбасі "внутрішньоукраїнський"

  Штайнмаєр: НАТО має остерігатися повернення конфронтації з Росією

  Керрі після зустрічі з Путіним заговорив про шанс на мир на Донбасі