Мінінфраструктури оголосило конкурс на заміщення посади чільника "Укравтодору"

  Чинне керівництво "Укравтодору" несе персональну відповідальність за прозоре та ефективне використання коштів, виділених на ремонт доріг, зазначив Омелян

  Міністерство інфраструктури України оголосило про старт конкурсного відбору на посаду голови Державного агентства автомобільних доріг України. Про це повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час представлення колективу підприємства тимчасово виконуючого обов'язки голови Держагентства Євгена Бараха та його заступника Володимира Сущенка, передає УНІАН.

  "Ми оголошуємо прозорий конкурс на посаду керівника "Укравтодору". Має відбутися чесний прозорий конкурс, за результатами якого агентство має очолити незаангажована, не обтяжена політичними або лобістськими впливами людина, яка в своєму професійному минулому не має корупційної складової", – сказав Омелян.

  Також він наголосив, що чинне керівництво "Укравтодору" несе персональну відповідальність за прозоре та ефективне використання коштів, виділених на ремонт доріг. Він нагадав, що цього року на ремонт і реконструкцію доріг загального користування заплановано виділити понад 19 млрд грн.

  У коментарі журналістам Омелян уточнив, що "фактично цього року будівництва доріг не буде", крім тих ділянок доріг, будівництво яких фінансують міжнародні фінансові організації.

  Відразу після представлення колективу "Укравтодору" Барах зазначив: "Перше завдання – реалізація програми на цей рік, сума фінансування значно більше, ніж у минулі роки. Першочергове завдання галузі – максимально ефективне використання коштів і забезпечення жорсткого контролю за їх освоєнням, щоб користувачі доріг дійсно побачили результат нашої роботи, а саме якісно побудовані дороги".

  Нагадаємо, 1 червня Кабмін звільнив чільника "Укравтодору" Андрія Батищева.

  Попередній матеріал
  Американські вчені заявили про надшвидке розширення Всесвіту
  Наступний матеріал
  Кількість обстрілів на Донбасі зросла, окупанти застосовують артилерію

  "Укравтодор" вирішив обмежити рух фур удень через погані дороги

  "Укравтодор" запустив онлайн-мапу стану українських доріг

  На очільника "Укравтодору" напали просто у його кабінеті

  Уряд призначив чільником "Укравтодору" Андрія Батищева

  Кабмін призначив Бараха тимчасово виконуючим обов'язків голови "Укравтодору"

  5 канал - трансляція наживо