Хворі
Хворі Shutterstock

"Українців чекає досить напружена ситуація": Степанов попередив про зростання захворюваності на COVID-19 найближчим часом

  Читайте по-русски
  У МОЗ наголошують на тому, що необхідно виконувати всі правила карантину

  Міністр охорони здоров'я Максим Степанов прогнозує, що в Україні в найближчі два тижні зростатиме захворюваність на коронавірус у рамках третьої хвилі COVID-19. Про це він заявив в етері телеканалу "Україна 24".

  "За нашими прогнозами, ще близько двох тижнів ми можемо рости – і за кількістю хворих, і за кількістю госпіталізованих. Це відбувається за рахунок певних областей, регіонів. Колись у лідерах у нас були Івано-Франківська область, Чернівецька, зараз це все переміщується ближче до центру, на схід. На нас ще чекає досить напружена ситуація з третьою хвилею COVID-19", – сказав Степанов.

  За його словами, показник захворюваності може досягти 25 тис. нових випадків на добу. Причинами цього міністр, зокрема, вважає недотримання карантинних обмежень.

  "Вони не виконуються на 100%. Ясно, що всі ці фактори впливають на кількість недужих. Для нас дуже важливе безумовне дотримання існуючих обмежень", – зазначив Степанов.

  Очільник МОЗ наголосив на необхідності виконувати правила карантину задля зупинки поширення захворюваності на коронавірус.

  "Ми бачили, що відбувалося в суботу в парках, велика кількість людей без масок, гуляють, спілкуються. Ми з вами знаємо, що в нас працюють деякі заклади, яким заборонено працювати. Я сьогодні порушував питання на урядовій нараді, що ми можемо прописувати будь-які правила, головне, щоб їх виконували, і ті органи, які зобов'язані проконтролювати дотримання, повинні це робити. Тільки в такий спосіб, світ іншого не вигадав, ми зможемо зупинити поширення цієї третьої хвилі", – підсумував міністр Максим Степанов.

  Нагадаємо, що за минулу добу, 4 квітня, коронавірус в Україні виявили в 10 179 осіб.

  Попередній матеріал
  Поблизу Авдіївки внаслідок обстрілу окупантів загинув український військовий
  Наступний матеріал
  Мінігелікоптер Ingenuity успішно сів на поверхню Марса – NASA
  Loading...

  У Рівному поліцейські розпочнуть карантинні рейди – Третяк

  Вакцини AstraZeneca від різних виробників взаємозамінні – МОЗ

  За крок від "червоної" зони – у лікарнях Дніпропетровщини критична ситуація

  Карантин на Закарпатті: незважаючи на "червону" зону і високу захворюваність, робота громадського транспорту буде відновлена

  В Києві дитячі майданчики огородили сигнальними стрічками – як це пояснюють комунальники

  Посилення карантину в Києві: яка ситуація з проїздом у маршрутках та чому багато водіїв відмовилися працювати