Лікарня
Лікарня 5 канал / Час. Підсумки тижня

Втома медиків уже колосальна, багато хто думає звільнятися – професор медицини

  Читайте по-русски
  Персонал лікарень через втому ладен відмовитися навіть від підвищених зарплат, застеріг Сергій Дубров

  Медики, які працюють з хворими на коронавірус, уже виснажені фізично і морально, тому досить велика кількість лікарів хоче звільнятися, попри підвищені зарплати. Про це сказав завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, доктор медичних наук, професор Сергій Дубров, повідомив "Укрінформ".

  "Лікарні першої черги працюють уже рік. Втома медичного персоналу колосальна. Якщо говорити про максимальну мобілізацію, викладення протягом 3-4 місяців, то фізично медперсонал це витримує задовільно. Якщо говорити про наднавантаження протягом вже більше року, то багато хто вже думає про те, щоб узагалі звільнятися, і вже не хочеться тих грошей. Гроші, зарплати, насправді адекватні, набагато вищі, ніж у тих лікарів, які працюють у нековідних відділеннях", – зауважив професор.

  За словами Дуброва, на моральний стан лікарів також впливає й те, що перебіг захворювання складно прогнозувати.

  "Тобі здається, що пацієнт уже одужує, але часто буває так, що різко погіршуються показники, знижується сатурація, і психологічно це не може не впливати на лікаря", – додав він.

  Нагадаємо, протягом неділі, 4 березня коронавірус в Україні виявили в 10179 осіб, зафіксовано 254 летальних випадки, 4946 пацієнтів одужали.

   

  Попередній матеріал
  Окупанти відкривали вогонь по українських захисниках поблизу Новоолександрівки
  Наступний матеріал
  Через карантин і часткове зупинення транспорту: у Києві та Чернігівській області перенесли пробне ЗНО
  Loading...