грип
грип Фото із відкритих джерел

У Києві грип перевищив епідпоріг – КМДА

  Місцева влада підписала розпорядження щодо посилення профілактичних заходів

  У Києві стан захворюваності на грип на 4% перевищує епідеміологічний поріг. Про це розповів керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко, повідомляє "Укрінформ".

  "Станом на 47 тиждень в Києві стан захворюваності на грип на 4% більше від епідеміологічного порогу. Загалом захворіло понад 24 тисячі осіб, з них діти – 17 тисяч. Станом на зараз госпіталізовано 123 дитини", – зазначає Бондаренко.

  Він також додав, що підстав для запровадження карантину наразі немає: "Переважна більшість циркуляції - це гонконгський вірус, але на сьогодні ми не говоримо ще про карантин у навчальних закладах. Для оголошення карантину необхідно, щоб кількість хворих у відповідному навчальному закладі перейшла за 20%".

  Керівник апарату КМДА повідомив, що 2 грудня було підписано розпорядження щодо посилення профілактичних заходів, та додав: "Медичні заклади будуть переведені у посилений режим. Медичні заклади зараз будуть підготовлені до можливого введення карантину у січні 2017 року".

  Як повідомляв 5.ua, в Україні з 21 по 27 листопада 2016 року на грип та ГРВІ захворіли 193 тис. 261 людина, із них 69% – діти до 17 років, епідемічні пороги перевищені в Дніпропетровській, Луганській та Харківській областях. 

  Попередній матеріал
  На Донецькому напрямку сталися три потужні перестрілки тривалістю по кілька годин – Лисенко
  Наступний матеріал
  Ані радянських гасел, ані символіки: бійці 101-го полку зв'язку отримали новий бойовий прапор
  Loading...

  Грип у Сумах: Учні від понеділка не ходитимуть до школи

  Імунолог: чому не діють ліки проти грипу та ГРВІ

  Голова МОЗ зробила щеплення від грипу у столичній поліклініці

  Імунолог: У США проти грипу вакцинують 60% населення, в Україні – 0,4 %