бойовий прапор для 101-го полку 5 канал

Ані радянських гасел, ані символіки: бійці 101-го полку зв'язку отримали новий бойовий прапор

Дотепер військові мали бойовий стяг, що вручали, починаючи з 1943 року

Новий бойовий прапор вручили 101 полку зв'язку. Нинішній стяг вже без радянських гасел та символіки. Урочистості влаштували на одній з головних площ міста – Європейській, передає "5 канал".

Як стало відомо, дотепер у підрозділі був бойовий прапор, який вручали у Мелітополі ще у 1943 році. Старий стяг  поповнить експозиції музею, який є у військовій частині.

Окрім церемонії передачі бойового прапора,  військові хвилиною мовчання згадали загиблих учасників Революції гідності та бійців, які поклали життя на Сході країни. Квіти та вінки поклали до пам'ятника "Героям Небесної сотні та бійцям АТО" .

"Я дуже гордий тим, що ми отримали саме український бойовий прапор . У нас українське військо, українські Збройні сили , тому, я вважаю, що те, що саме на 25 річницю ми отримали прапор - це дуже важлива для нас подія", - зауважив начальник тропосферної станції окремого полку зв'язку Повітряних сил  ЗСУ Олександр Шемотюк.

"У зв'язку з проведенням декомунізації, нам сьогодні вручають державний прапор - бойовий. Це для нас дуже велике свято, це наші традиції. Ми дуже цим пишаємось і будемо далі продовжувати виконувати поставлені перед нами завдання відповідно до вимог сьогодення і тих обставин, які на цей час існують", - додає командир 101-го полку зв'язку Повітряних Сил  ЗСУ Дмитро Задворнов.

Дивіться також: Президенту вручили прапор України, що був врятований від сепаратистів – відео

Попередній матеріал
У Києві грип перевищив епідпоріг – КМДА
Наступний матеріал
У Лондоні провели пікет із вимогою перевірити бізнес олігарха Ахметова

Президенту вручили прапор України, що був врятований від сепаратистів – відео

На будівлі Міноборони замайорів велетенський прапор України

На стадіоні у Кракові розгорнули найбільший у світі прапор України

У середмісті Москви на будинку замайорів величезний прапор України