Передача прапора Президенту Facebook / Петро Порошенко

Президенту вручили прапор України, що був врятований від сепаратистів – відео

Петро Порошенко відзначив важливість дій героїв, які не дозволили терористам утворити так звану "Харківську народну республіку"

Президент України Петро Порошенко на своїй сторінці у Facebook показав, як відбувалась передача Державного Прапора, що був збережений під час спроби силового захоплення сепаратистами будівлі Харківської ОДА 6 квітня 2014 року. Прапор передали заступник голови ради громадського об’єднання "Спілка ветеранів АТО" Юрій Корсунов та учасник звільнення будівлі Харківської ОДА Ігор Холод.

Глава держави подякував і передав його очільниці Харківської ОДА Юлії Світличній як постійне нагадування про ті трагічні події, які відбувалися в Харкові, та подвиг героїв, які не дозволили терористам утворити так звану "Харківську народну республіку".

У Facebook Петро Порошенко зазначив: "Український прапор був і залишається символом нашої свободи, демократії та любові до Батьківщини. Був гордий потиснути руку Ігору Холоду, який ризикуючи життям, врятував Державний Прапор під час спроби силового захвату будівлі Харківської ОДА".

Довідка: 6 квітня 2014 року, під час збройного захоплення сепаратистами будівлі Харківської ОДА Ігор Холод, за наказом керівництва оперативно-пошукового відділу служби карного розшуку Харківського міського управління внутрішніх справ, виконував оперативне завдання по встановленню лідерів бандитських формувань з метою їх подальшого затримання.

Коли озброєний натовп сепаратистів увірвався до кабінету голови облдержадміністрації він побачив, що сепаратисти зірвали Державний Прапор України та намагалися його спалити. Аби не допусти знущання над символом держави, Ігор Холод зумів зберегти стяг та винести його на собі з будівлі обласної державної адміністрації.

Нагадаємо, раніше Президент представив нову голову Харківської ОДА.

Попередній матеріал
У Чорногорії відбуваються парламентські вибори
Наступний матеріал
Як виживають селяни у прифронтовій зоні Донеччини

Президент представив нову голову Харківської ОДА

Якщо нічого не робити, то загроза дестабілізації ситуації в Харкові існує – Райнін

Порошенко назвав перелік озброєння, яке сьогодні передали ЗСУ

Президент відвідав зону АТО