ua.golos.ua

Імунолог: У США проти грипу вакцинують 60% населення, в Україні – 0,4 %

У Києві діє програма щодо вакцинації медичних працівників

Україна закупила 100 тисяч вакцин проти грипу на цей рік. Про це у інтерв'ю 5.ua розповів головний дитячий імунолог Києва, доцент кафедри дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика, кандидат медичних наук Федір Лапій. 

"У США більше пропонують вакцинуватись. Якщо поглянути статистику в США, на дані стосовно вакцинованих за минулий сезон, у них майже 60% вакцинованих громадян за сезон і ця цифра для них практично стала. У нас менше 0,4%. Якщо 100 тис. доз вакцин, а нас більше 40 млн громадян", – наголосив імунолог.

Крім того, він додав, що в Києві є програма щодо вакцинації медичних працівників. Цьогоріч виділено понад 300 тисяч гривень. На ці кошти буде придбано 2200 доз. При тому, що медпрацівників у столиці майже 10 тис.

"Щоб завезли нам більше вакцини компанії-дистриб'ютора? вже зараз потрібно робити замовлення на сезон 2017-2018 років. Тобто зараз потрібно зробити передзамовлення, що ми продамо в Україні 500 тисяч, але якщо не реалізуємо, то наступного року вони завезуть менше. Це взаємопов'язано", – наголосив він.

Попередній матеріал
"ЗА ЧАЙ.COM": Радник міністра МВС Зорян Шкіряк в ефірі "5 каналу"
Наступний матеріал
Озброєна місія ОБСЄ на Донбасі потребуватиме вертольотів та бронетехніки – Тука

У США імунологи винайшли новий метод боротьби з раком

В Україні триває третій тур вакцинації проти поліомієліту

Попри грип, третій раунд вакцинації від поліомієліту не переноситимуть - Квіташвілі

Кампанія з вакцинації від поліомієліту починається з наступного тижня - Квіташвілі