Facebook / За Чай.com

"ЗА ЧАЙ.COM": Радник міністра МВС Зорян Шкіряк в ефірі "5 каналу"

Бесіду дивіться сьогодні о 23:10 на "5 каналі"

"Міністр надзвичайних ситуацій, який втратив посаду через надзвичайну ситуацію. Нині – радник міністра внутрішніх справ. Що радить Зорян Шкіряк Арсену Авакову. Чому поглиблюється реформа МВС і зростає злочинність. Чи контролює нацполіція сурковський план "шатун". На сотні "чому" у Зоряна Шкіряка знайдемо тисячі "тому". Почаюємо о 23:10", – так анонсує зустріч із гостем автор і ведучий програми "За Чай.com" Роман Чайка.

Сьогодні, 4 листопада, у випуску програми "ЗА ЧАЙ.COM" о 23:10 на "5 каналі" чекаємо на Зоряна Шкіряка – екс-міністра надзвичайних сутіацій і радника Авакова.

Facebook / За Чай.com

Довідка. Зорян Шкіряк народився 14 листопада 1970 році в Ужгороді. Український політичний та громадський діяч. Лідер ГО "Новий Київ".

Закінчив комерційний коледж міста Києва за фахом юрист. А також школу бізнесу міста Грац у Австрії за спеціальністю менеджмент страхового бізнесу та Європейському університеті за спеціальністю економіст. Шкіряк – магістр політології, магістр державного управління.

З 1973 року живе у Києві. У 1988 році був санітаром ЦРЛ міста Любомль Волинської області. 1988–1990 – служба у лавах Радянської армії (в/ч 11038, війська ППО ЗС СРСР, бойове чергування на стратегічних об'єктах державного значення).

2002–2006 — депутат Шевченківської районної у місті Києві ради. Керівник депутатської фракції "Наша Україна". 1 липня 2009 року заявив про вихід з партії "Наша Україна". 2009 рік – засновник і лідер Громадянського об'єднання "Новий Київ". 2013–2014 роки – активний учасник Євромайдану, член ради ВО "Майдан". Балотувався на посаду Президента України. 10 травня 2014 року запізніло заявив про зняття своєї кандидатури.

Зорян Шкіряк володіє кількома іноземними мовами. Захоплюється історичною літературою, психологією, філософією, класичною музикою (закінчив музичну школу №30 у Києві, по класу фортепіано та гітари), спортом (дзюдо, фітнес, плавання). Виховує двох дочок – Зореславу-Марію та Христину-Софію.

20 вересня 2016 року під час пожежних навчань з нагоди Дня рятувальника колишній глава ДСНС Зорян Шкіряк кинув непогашений недопалок у суху траву на узліссі, створивши пожежонебезпечну ситуацію.

Читайте також: Власенко: Якщо пишуть, що "Батьківщина" з "Опоблоком" роблять "ширку", то це - "темник"

Богословська: "Гепа" з "Допою" займалися наркотою завжди, і "кришувала" їх харківська міліція

Попередній матеріал
У Boeing показали проект винищувача 6-го покоління, що літатиме із надзвуковою швидкістю
Наступний матеріал
Імунолог: У США проти грипу вакцинують 60% населення, в Україні – 0,4 %

"Бумбокс" поїде у Донецьк після визволення міста – повне відеоінтерв'ю

Євген Бистрицький, фонд "Відродження": "За Чай.com" – повне відеоінтерв'ю

Лідер гурту "ТіК" - Віктор Бронюк: "За Чай.com" – повне відеоінтерв'ю

Сергій Рахманін: "За Чай.com" – повне відеоінтерв'ю

Василь Вовк: "За Чай.com" – повне відеоінтерв'ю

"Найдорожчий художник втраченого покоління": Олександр Ройтбурд, повне відеоінтерв'ю - "За Чай.com"