Фото із відкритих джерел

В Україні на грип та ГРВІ захворіли 193,2 тис. людей, епідпороги перевищені в трьох областях – МОЗ

  Найвищу захворюваність зареєстровано в Київській області

  В Україні з 21 по 27 листопада 2016 року на грип та ГРВІ захворіли 193 тис. 261 людина, із них 69% – діти до 17 років, епідемічні пороги перевищені в Дніпропетровській, Луганській та Харківській областях. Про це повідомляє в середу, 30 листопада 2016 року, прес-служба МОЗ з посиланням на Центр грипу і гострих респіраторних вірусних інфекцій Державного закладу "Український центр з контролю та моніторингу захворювань".

  Показник захворюваності на грип та ГРВІ (сумарно) серед населення України становить 453,8 на 100 тис. населення, що на 13,3% перевищує показники за минулий тиждень.

  Найвищу захворюваність зареєстровано в Київській області, а найнижчу – в Тернопільській.

  Збільшення приросту захворюваності на грип і ГРВІ серед дітей до 17 років (на 14,8% проти 3,7% серед дорослих) вплинуло на загальну картину в Україні.

  Питома вага госпіталізованих серед осіб, які звернулися по медичну допомогу, більша минулого тижня на 16,1%. Порівняно з минулим тижнем в умовах стаціонару медичної допомоги потребували діти віком до чотирьох років та шкільного віку. На звітному тижні летальних випадків від грипу не зареєстровано.

  Від початку епідемічного сезону фахівцями вірусологічних лабораторій МОЗ України досліджено 240 зразків матеріалів від пацієнтів із підозрою на грип і ГРВІ, в 13,8% визначено РНК вірусів грипу типу А. У нинішньому епідсезоні домінує штам вірусу грипу типу А(H3) сезонний, який визначено в 73%.

  Як повідомляв 5.ua, 28 листопада 2016 року в КМДА повідомили, що у Києві за тиждень на грип та ГРВІ захворіли майже 20 тисяч людей

  Попередній матеріал
  Порошенко підписав указ про підготовку до фіналу Ліги Чемпіонів в Україні
  Наступний матеріал
  З 1 грудня підвищаться мінімальні соцстандарти – Гройсман
  Loading...

  Голова МОЗ зробила щеплення від грипу у столичній поліклініці

  Імунолог: У США проти грипу вакцинують 60% населення, в Україні – 0,4 %

  За тиждень в Україні захворіли на грип та ГРВІ понад 162 тис. осіб – МОЗ

  Загроза пташиного грипу: Україна запровадила обмеження на імпорт птиці з Німеччини