На Луганщині в майстерності змагалися найкращі розвідники ОК "Північ"
На Луганщині в майстерності змагалися найкращі розвідники ОК "Північ" 5 канал

У США є 12 органів розвідки – фахівець розповів, що в Україні

Коментуючи ухвалення закону "Про національну безпеку", ветеран зовнішньої розвідки уточнив питання щодо функціонування українських розвідорганів

В ефірі "Інформаційного дня" на "5 каналі" ветеран зовнішньої розвідки Василь Богдан розповів про розвідувальні відомства в Україні. 

"У нас є Служба зовнішньої розвідки, Військова розвідка – ГУР Міністерства оборони, Розвідка державної прикордонної служби. Зараз є ще і спеціальна розвідка Сил Спеціальних операцій (ССО). Це окремий вид військ", - уточнив Василь Богдан.

У контексті ухвалення закону "Про національну безпеку" було багато розмов щодо реформування та координації роботи вітчизняних розвідників.

"Дискусія щодо демократичного цивільного контролю за сектором безпеки і оборони і, зокрема, за спецслужбами, точиться давно. Особливо багато розмов було навколо того, як удосконалити роботу – особливо управлінську й координаційну розвідувальних органів України. І щодо розвідки висловлювалися різні думки. У тому числі – щодо створення Державного комітету по координації діяльності розвідки чи при Президентові, чи десь ще. Навколо цього ламали багато списів", - каже експерт.

Ветеран зовнішньої розвідки визнає: таку ідею не підтримує.

"Я противник цього, тому що за зразок брали Сполучені Штати Америки, де 12 розвідувальних органів, де є національна розвідка, ЦРУ, РУМО (військова розвідка), і так далі. Масштаби і глобалізм діяльності Сполучених Штатів Америки як глобального лідера і України, яка там дорівнює штату Міннесота – це зовсім різні речі", - наголошує Василь Богдан. 

Детальніше дивіться у відео: 

Дивіться також фотогалерею: 

Сильніші разом: як українські та американські військові долають водяну перешкоду – ФОТО

зсу, військові, бтр
/
зсу, військові, бтр
зсу, військові, бтр
/
зсу, військові, бтр
зсу, військові, бтр
/
зсу, військові, бтр
зсу, військові, бтр
/
зсу, військові, бтр
зсу, військові, бтр
/
зсу, військові, бтр
зсу, військові, бтр
/
зсу, військові, бтр

Попередній матеріал
Експерт: Світ зараз шукає можливості діалогу з Москвою
Наступний матеріал
Масштабний флешмоб на підтримку Сенцова: в Одесі "заговорили" Потьомкінські сходи
Loading...