Black Sea Intelligence Forum
Black Sea Intelligence Forum
фото ГУР

У ГУР Міноборони зустрілося керівництво воєнних розвідок восьми країн світу

Міжнародний спеціальний захід такого рівня представництва було проведено в Україні вперше від початку російської агресії

У Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України відбувся міжнародний Black Sea Intelligence Forum. Як повідомляє сайт ГУР МОУ, на зустрічі представники воєнних розвідок країн регіону визначили практичні заходи протидії російській агресії.

"Упродовж декількох діб у Головному управлінні розвідки Міноборони України проводився міжнародний форум Black Sea Intelligence Forum. Участь у заході, крім української сторони, взяли делегації експертів з міністерств оборони восьми країн світу на чолі із представниками вищого керівництва. Проведення форуму обумовлене значним погіршенням протягом останнього часу світової та регіональної безпеки через агресивні дії Російської Федерації та необхідністю пошуку шляхів врегулювання ситуації спільними зусиллями країн регіону та провідних держав світу", – зазначає прес-служба розвідки.

Уточнюється, що міжнародний спеціальний захід такого рівня представництва було проведено в Україні вперше від 2014 року. Рід час брифінгів, пленарних засідань і панельних дискусій було розглянуто наявні та потенційні загрози регіональній і світовій безпеці за тематичними напрямами.

"При цьому однією з найбільших загроз національній безпеці кожної із країн-учасниць форуму та світовій безпеці в цілому було визначено агресивні дії Російської Федерації, зокрема нарощування угруповань російських військ поблизу кордонів України та в тимчасово окупованому Криму, а також ескалація напруження російською стороною у Чорному та Азовському морях", – повідомили в ГУР.

Від України участь у форумі взяли міністр оборони Степан Полторак, начальник ГУР МОУ Василь Бурба та представники керівництва Генерального штабу ЗСУ.

Black Sea Intelligence Forum
/
Black Sea Intelligence Forum
/
Black Sea Intelligence Forum
/

"Детально проаналізувавши здобуту країнами-учасницями розвідувальну інформацію щодо стану та тенденцій поширення наявних та потенційних загроз, учасники форуму визначили практичні заходи протидії експансії російської агресії у регіоні та світі", – резюмується у повідомленні.

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Науковці створили 3D-реконструкцію зовнішність Юлія Цезаря
Наступний матеріал
Грицак заявив, що Україна готова на безпрецедентні кроки для звільнення заручників

Кадрових військовиків РФ на сході України перекидають у тил – розвідка

У разі вторгнення Росії в Європу: Пентагон зазначив головні проблеми з обороною

Розпочинається літня сесія ПАРЄ: Київ вимагає розглянути ситуацію з українськими в'язнями в РФ

Росія має негайно припинити підтримку НЗФ в Україні, Грузії, Молдові – резолюція Конгресу

"Не дай Боже, розв'яжуть війну": Лукашенко про загрозу входження Білорусі до складу іншої держави

На Донбасі українські військові виявили двох розвідників "Л/ДНР"