112.ua

Розвідка США: протягом року Росія проводитиме руйнівні кібероперації, ймовірно – проти України

Також американська розвідка очікує, що Росія спробує здійснити атаки на критичну інфраструктуру США

Росія може провести проти України кібероперації за допомогою нових інструментів – про це йдеться в письмовій доповіді директора Національної розвідки США Дена Коутса "Оцінка глобальних загроз розвідувальними службами США", яку він надав комітету Сенату з питань розвідки, де 13 лютого відбулися слухання. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

"Ми очікуємо, що Росія проводитиме зухваліші та більш руйнівні кібероперації протягом наступного року і дуже ймовірно використає нові інструменти проти України", – йдеться в документі.

Згідно з доповіддю, американська розвідка очікує, що Росія спробує здійснити атаки на критичну інфраструктуру США.

"Наступного року російська розвідка та служби безпеки і надалі будуть атакувати критичну інфраструктуру США та їх союзників та намагатимуться отримати закриту інформацію про політику США з комп'ютерних мереж США та НАТО", – заявили в розвідці.

Американські спецслужби переконані, що російська влада стоїть за спробами вплинути на результат виборів 2016 року у США. У кількох країнах Європи також дійшли висновку, що Росія намагалася втрутитися у вибори, зокрема, у Франції, Іспанії та під час голосування щодо Brexit у Великій Британії.

Дивіться також фотогалерею:

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Порошенко телефоном обговорив з Путіним звільнення заручників – ЗМІ
Наступний матеріал
"Трошки" промахнулися: будівельники Керченського мосту не змогли зістикувати прольоти