Петро Порошенко на 26-й річниці СЗРУ
Петро Порошенко на 26-й річниці СЗРУ Офіційний сайт Президента України

За стандартами НАТО: Порошенко доручив оптимізувати зовнішню розвідку

За словами Президента, розвідувальні дані та доповіді фахівців Служби зовнішньої розвідки використовують при розробленні документів державного стратегічного планування

В умовах гібридної війни з Росією, Служба зовнішньої розвідки України є однією з небагатьох світових розвідок, яка здатна проводити активні заходи. На цьому наголосив Президент Петро Порошенко під час урочистостей з нагоди 26-ї річниці Служби зовнішньої розвідки України, передає прес-служба Глави держави.

Президент також наголосив, що високо оцінює інформаційно-аналітичну діяльність служби, додавши, що розвідувальні дані та доповіді фахівців служби використовують при розробленні документів державного стратегічного планування.

Втім, як зазначив Порошенко: "Водночас, вимагаю значного підвищення ефективності роботи розвідників. Служба має й надалі розвиватися, вносити необхідні корективи у свою роботу, перегруповувати сили і навчитися гнучко реагувати на нові виклики й загрози, які стоять перед нашою державою".

Серед іншого, Глава держави назвав пріоритетне завдання для Служби – стати повноцінним учасником європейської і євроатлантичної розвідувальної спільноти. За його словами, цей шлях лежить через "розбудову взаємної довіри і посилення практичної взаємодії", в тому числі – через проведення спільних операцій з партнерами по Євросоюзу та НАТО. "Це абсолютно логічно, оскільки ми маємо спільних ворогів", – підкреслив Президент.

Порошенко доручив до кінця грудня 2017 року подати Концепцію оптимізації Служби зовнішньої розвідки України відповідно до стандартів НАТО. "Досвід щодо стандартів Альянсу ви маєте добрий. І вимагаю імплементації його в нормативні документи", – наголосив Президент. Після цього він вручив державні нагороди та сертифікати на службове житло військовослужбовцям СЗР.

Нагадаємо, раніше Президент звільнив заступника голови Служби зовнішньої розвідки.

Дивіться також фотогалерею:

"Українська гордість і міць": як розвідники ЗСУ силу в АТО випробовують – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Колишній політв'язень Кремля розповів, що змусило РФ погодитись на обмін полоненими
Наступний матеріал
Держзрада полковника Без'язикова: в суді зачитали телефонні розмови зі "спікером Міноборони ДНР"
Loading...