Іван Без'язиков
Іван Без'язиков 5 канал

Держзрада полковника Без'язикова: в суді зачитали телефонні розмови зі "спікером Міноборони ДНР"

Адвокати Без'язикова спробували заявити відвід прокурору, бо вона, мовляв, одяглася на судове засідання не так, як личить

Телефонні розмови дружини та матері Івана Без'язикова з терористом "ДНР" зачитували сьогодні прокурори в Шевченківському суді Києва. З них випливає, що родичі полковника ЗСУ, якого обвинувачують у державній зраді, знали, що той перейшов на бік бойовиків. Як повідомляє "5 канал" – принаймні на цьому наполягає сторона обвинувачення.

За версією слідства, від серпня 2014 року до липня 2016, під час перебування у полоні терористів Без'язиков став членом так званої "ДНР" і працював у їхньому "розвідувальному управлінні". Нині суд досліджує письмові докази і вирішує, чи залучати їх до справи. За прогнозами прокурорів, до кінця року вже почнуть допитувати свідків. Кажуть: є щонайменше шість людей,  готових розповісти про життя і діяльність полковника на окупованих територіях. Серед них – колишні бойовики, які розчарувалися в ідеях бандформувань, і зараз співпрацюють зі слідством.

Втім, допити розпочнуться вже невдовзі, якщо не надто затягуватиметься процес. А сьогодні адвокати Без'язикова спробували заявити відвід прокурору, бо вона, мовляв, одяглася на судове засідання не так, як личить. Утім, судді цей відвід не задовольнили.

Що саме зачитувала прокурор і як на це відреагував обвинувачений – дивіться у відео:

Нагадаємо, Івана Без'язикова правоохоронці затримали в грудні 2016 року. Йому закидають співпрацю зі спецслужбами Росії. Він – кадровий офіцер Збройних сил України, керівник розвідки колишнього 8-го армійського корпусу ЗСУ, розформованого у березні 2015 року. Три роки тому, 16 серпня, його взяли в полон терористи так званої "ДНР". Через два роки під час спецоперації СБУ його звільнили. Сам військовий співпрацю з бойовиками та російськими спецслужбами заперечує.

Попередній матеріал
За стандартами НАТО: Порошенко доручив оптимізувати зовнішню розвідку
Наступний матеріал
Облава на призовників: що не мають права робити військкомати
Loading...