structure.mil.ru

В ГУР назвали головні загрози України

Одним із головних джерел загроз Україні залишається Росія

Про загрози для країни розповів представник Головного управління розвідки Міноборони України Вадим Скібіцький, повідомляє прес-служба ГУР.

"На сьогодні одним із головних джерел загроз нашій країні залишається Росія. Небезпеку становить розгортання нових і нарощування наявних підрозділів Збройних сил РФ у безпосередній близькості до державного кордону України. Ми й далі фіксуємо формування нових військових частин і з'єднань, перекидання техніки й особового складу. Цікава деталь: у деякі підрозділи командирами призначають офіцерів, які мають досвід ведення бойових дій на Донбасі проти українських сил", – зазначив Скібіцький.

"Мілітаризується окупований Крим. На півострові крім звичайного озброєння є потенційна можливість розгортання тактичної ядерної зброї. Певне занепокоєння спричиняє і присутність російських військових у Придністровському регіоні Республіки Молдова. Цей контингент за необхідності може бути використаний для дестабілізації ситуації в південних регіонах України. Тому наше завдання – вчасно викрити будь-які зміни в боєготовності російських підрозділів і визначити їхню мету. Останнім часом більшої актуальності набули ризики проведення кібератак проти України. Із військового погляду для хакерів може бути цікавим виведення з ладу мереж зв'язку штабів і командувань ЗСУ, а також втручання в системи управління озброєнням", – наголосив він.

Крім того, Скібіцький додав, що досі залишаються актуальними й навіть посилюються глобальні проблеми. Це і міжнародний тероризм, і розповсюдження зброї масового ураження, і виникнення регіональних конфліктів у різних куточках планети.

Дивіться фото за темою:

Черговий доказ "іхтамнєт": у зоні АТО виявили схрон боєприпасів з РФ – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
ЄС не визнав "вибори губернатора" в окупованому Севастополі
Наступний матеріал
Президент привітав з днем народження першу "ракетку" України

"Заступник міністра оборони ДНР" внаслідок ДТП збив насмерть окупанта ОРДЛО

Окупанти вбили місцевого жителя ОРДО, після чого намагалися підробити докази нападу загиблого на військових

Місцеві жителі ОРЛО роззброїли п’яних окупантів, які погрожували їм зброєю – ГУР

На військовому об’єкті окупантів вибухнув склад з боєприпасами – ГУР

П’яні бойовики ОРДО побили місцевих жителів, які не хотіли їм висловлювати повагу й пригощати випивкою

Унаслідок п’яного ДТП в ОРДО загинули два ватажки окупантів – розвідка