Пенсіонери
Пенсіонери Jornal de leiria

У МОЗ закликали пенсіонерів продовжувати самоізоляцію, попри послаблення карантину

  Читайте по-русски
  За повідомленням міністра соцполітики, людям старше 75 років до пенсії будуть доплачувати щомісяця надбавку у розмірі 500 грн

  У Міністерстві охорони здоров'я закликають людей, старших 60 років, продовжувати самоізоляцію, незважаючи на послаблення карантину. Про це під час брифінгу повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов, інформує "РБК-Україна".

  "Що стосується наших громадян, які старші 60 років. Це люди, які входять, перш за все, у групу ризику. Турбота про здоров'я таких громадян говорить про те, що ми рекомендуємо і наголошуємо, що їм треба знаходитися максимально в самоізоляції", – заявив Степанов.

  Він також зазначив, що серед померлих від ускладнень, викликаних коронавірусом, найбільше людей якраз у віковій категорії 60+.

  "Якщо подивитися на нашу сумну статистику щодо летальних випадків, то більше ніж 70% з них – саме люди, які старші 60 років. Ми рекомендуємо їм перебувати в самоізоляції, поки є розповсюдження коронавірусу", – резюмував глава МОЗ.

  Водночас, як повідомила міністр соціальної політики Марина Лазебна, пенсіонерам старше 75 років будуть доплачувати щомісяця надбавку у розмірі 500 грн. Таких пенсіонерів більше мільйона, інформує "РБК-Україна".

  "Ми розробили нові соціальні ініціативи. Для більш ніж одного мільйона пенсіонерів, яким виповнилося 75 років, ми хочемо також встановити щомісячну надбавку до пенсій. Близько 500 грн", – сказала Лазебна.

  За її словами, дата індексації пенсій повинна бути визначена законодавчо, щоб уникнути спекуляцій на цю тему.

  Міністр також повідомила, що на сьогодні дефіцит пенсійного фонду становить 34 млрд грн, тоді як на початку року він становив 23 млрд грн.

  Нагадаємо, на початку травня Міністр соціальної політики Марина Лазебна заявила, що виплати проіндексованих пенсій для 8,4 млн пенсіонерів почалися.

  Попередній матеріал
  Окупантів у Криму підозрюють у заниженні числа хворих на COVID-19: ті ж хочуть через суд стягувати гроші за обсервацію
  Наступний матеріал
  Прокуратура Криму оголосила 2 підозри скандальній Поклонській – подробиці
  Loading...

  Окупантів у Криму підозрюють у заниженні числа хворих на COVID-19: ті ж хочуть через суд стягувати гроші за обсервацію

  Чехія частково відновлює видачу віз українцям – подробиці

  Коронавірус у світі: захворіли майже 5,5 млн людей, більше 2 млн – одужали

  Після зняття карантину маски та соціальна дистанція залишаться – Степанов

  Радник Джонсона порушив карантин: в Британії назріває скандал – сюжет

  Очікуваного зниження захворюваності на COVID-19 в Україні зараз немає – Степанов