Крим
Крим politikus.ru

Окупантів у Криму підозрюють у заниженні числа хворих на COVID-19: ті ж хочуть через суд стягувати гроші за обсервацію

Читайте по-русски
Правозахисники інформують, що в Криму (включно із Севастополем), за офіційними даними, за минулу добу зафіксували 15 нових випадків зараження COVID-19

У Кримській правозахисній групі наголошують – офіційні цифри як щодо кількості випадків зараження COVID-19, так і кількості смертей від COVID-19 в Криму занижені.

"Результати регулярного моніторингу, проведеного КПГ, дають підстави вважати, що офіційні цифри як щодо кількості випадків зараження COVID-19, так і кількості смертей від COVID-19 занижені", - йдеться в повідомленні.

Правозахисники інформують, що в Криму (включно із Севастополем), за офіційними даними, за минулу добу зафіксували 15 нових випадків зараження COVID-19.

За інформацією, оприлюдненою 24 травня у Сімферополі, на засіданні оперативного штабу з протидії коронавірусній інфекції, 11 хворих – працівники одного з будівельних майданчиків, двоє людей захворіли в Ялті, один – в Сімферополі.

Станом на ранок 24 травня в Севастополі також зареєстрований один новий випадок захворювання COVID-19. 

Тимчасом, представник окупантів, так званий "глава республіки" Сергій Аксьонов повідомив, що тих, хто прибувають до окупованого Криму з інших регіонів, будуть поміщати в обсерватори за свій кошт до зняття введених через коронавірус обмежень, пише "Укрінформ" з посиланням на росЗМІ.

Гроші планують стягувати через "суд". Утім, суму не називають.

Загалом із початку року в Севастополі захворіли на коронавірусну інфекцію 155 осіб. На решті частини Криму - 340 чоловік. Разом - 495 офіційно підтверджених випадків зараження, 11 осіб померли.

Попередній матеріал
Українка, яку вагітною засудили в Малайзії до довічного, повернулася додому
Наступний матеріал
У МОЗ закликали пенсіонерів продовжувати самоізоляцію, попри послаблення карантину
Loading...