Військовослужбовець ЗСУ
Військовослужбовець ЗСУ Скріншот відео

У Міноборони назвали кількість військовослужбовців-дезертирів

  Вони будуть визнані такими, що не виконують своїх військових обов'язків, і їх виключать із ЗСУ, зазначив Іван Руснак

  Комітет з питань нацбезпеки та оборони рекомендував парламенту ухвалити законопроект, який дасть можливість доукомплектувати армію майже на 10 тисяч осіб замість тих, хто або дезертирував, або добровільно здався в полон, повідомляє "УНІАН".

  Слід зазначити, що в Україні нараховується 9300 дезертирів.

  Перший заступник міністра оборони Іван Руснак, коментуючи законопроект №9454, заявив, що цим документом пропонується впровадити поняття "призупинення військової служби".

  "Це пов'язано з тим, що на сьогодні 9 тисяч 268 осіб дезертирували зі Збройних сил України. Тому це поняття буде застосовано до осіб, які самовільно залишили військову частину, дезертирували з військової служби або добровільно здалися в полон", – зазначив перший заступник міністра.

  Він додав, що ці військовослужбовці будуть визнані такими, що не виконують своїх військових обов'язків, і будуть виключені з чисельності ЗСУ.

  "Це рішення дасть можливість доукомплектувати ЗСУ на 9300 осіб, які на сьогодні фактично є вакантними", – пояснив Руснак.

  Крім того, він запропонував, щоб за цими дезертирами зберігалася заробітна плата і статус військовослужбовця, за винятком, коли щодо них буде винесений обвинувальний вирок.

  Таким чином, на засіданні члени Комітету з питань нацбезпеки і оборони прийняли рішення рекомендувати парламенту ухвалити законопроект №9454, який дасть змогу доукомплектувати ЗСУ майже на 10 тисяч осіб взамін тих, хто або дезертирував, або добровільно здався в полон.

  Попередній матеріал
  В Україні хочуть урівняти права батьків-одинаків
  Наступний матеріал
  Насіров прийшов до ЦВК: подає документи і хоче в президенти

  В Україні хочуть урівняти права батьків-одинаків

  "ЗА ЧАЙ.СОМ": кіборг Микола Тихонов "Барін" в ефірі "5 каналу"

  Печатка в паспорті не є згодою на статеві відносини – кримінолог пояснила, чому

  Порошенко розповів про особливості куплених в Туреччини безпілотників

  "Одних слів потерпілої замало": Анна Маляр про зміни до Кримінального кодексу щодо зґвалтування

  ЗСУ проведуть навчання з новим комплексом АСУ "Ореанда"