5 канал

У Мін'юсті пояснили різницю між колекторами і приватними виконавцями

Законом передбачено персональну відповідальність для приватних виконавців

Приватні виконавці не стануть колекторами, адже вони несуть персональну відповідальність. Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Інформаційний день" заявив заступник міністра юстиції України з питань виконавчої служби Сергій Шкляр.

"Колекторами вони не стануть, їх діяльність регулюється законом. Законом передбачена для них персональна відповідальність, тобто вони не зможуть об'єднуватись у компанії, фірми", – пояснив Шкляр.

Крім того, заступник міністра розповів, які виконавчі провадження будуть недоступні для приватних виконавців, на відміну від державних виконавців. 

"Не зможуть виконувати приватні виконавці рішення, які стосуються вселення/виселення фізичних осіб, які стосуються відібрання/передачі дитини між батьками, які стосуються стягнення з держави/органів місцевого самоврядування, які стосуються виконання рішень ЄСПЛ і рішень адміністративних судів, які стосуються рішень стосовно передачі державного або комунального майна, вони будуть виконувати виконавчі провадження, які стосуються стягнення на користь держави і які стосуються конфіскації", – зазначив він.

Детальніше дивіться у відео.

Як повідомляв 5.ua, ВР запровадила інститут приватних виконавців судових рішень.

Попередній матеріал
В Україні можуть з'явитися мовні інспектори – активіст
Наступний матеріал
Презентація книги "Добробати. Історія подвигу батальйонів, що врятували країну" – трансляція завершена
Loading...

Рада хоче ввести інститут приватних виконавців судових рішень

Приватні судові виконавці: У Мін'юсті розповіли, як стати фахівцем

Мін'юст хоче передати частину функцій Реєстраційної служби приватним нотаріусам