nikvesti.com

Приватні судові виконавці: У Мін'юсті розповіли, як стати фахівцем

  Перший іспит для бажаючих стати виконавцями відбудеться вже у березні

  Кандидати у приватні виконавці у лютому-місяці 2017 року почнуть навчатися у Інституті післядипломної освіти при Міністерстві юстиції, а у березні – складатимуть перші іспити. Про це повідомив заступник міністра юстиції з питань виконавчої служби Сергій Шкляр, передає "Укрнформ".

  "Незабаром на сайті Мін'юсту буде оприлюднено списки осіб, які зараховані до проходження першого курсу. Після цього перше заняття розпочнеться через 20 днів і триватиме 23 робочі дні", – цитує видання слова посадовця. За його словами, приватним виконавцем може стати кожен, хто досяг віку 25 років, має юридичну освіту та два роки стажу, а також складе кваліфікаційні іспити після курсу навчання в Інституті післядипломної освіти.

  Конкурсанти повинні будуть успішно скласти тести на комп'ютері, вирішити п'ять письмових завдань та одне практичне – розібратися у справі і підготувати проект процесуального виконання. За прогнозами заступник міністра, перші приватні виконавці в Україні з'являться вже у квітні-травні.

  "У березні відбудеться перший іспит для бажаючих стати виконавцями. Після успішного складання кандидати повинні довести, що мають страховий поліс і обладнали свій офіс відповідно до вимог Мін'юсту. Тоді вони отримають свідоцтво і попадуть в реєстр приватних виконавців", – розповів Шкляр. 

  Попередній матеріал
  Екс-президент Гамбії втік із країни, прихопивши з бюджету $11 млн
  Наступний матеріал
  Головування України у Радбезі ООН: Стало відомо, які питання вирішуватимуться
  Loading...
  Вища рада юстиції реорганізувалася у Вищу раду правосуддя

  Вища рада юстиції реорганізувалася у Вищу раду правосуддя

  Мін'юст оприлюднив список претендентів на посаду головного люстратора

  Мін'юст оприлюднив список претендентів на посаду головного люстратора

  У Мін'юсті роз'яснили, хто має право на переговори з бойовиками

  У Мін'юсті роз'яснили, хто має право на переговори з бойовиками