dt.ua

Екс-президент Гамбії втік із країни, прихопивши з бюджету $11 млн

  У вантажний літак Джамме було завантажено кілька розкішних автомобілів, стверджують очевидці

  Понад $11 млн зникли з державної скарбниці Гамбії після від'їзду колишнього президента країни Ях'ї Джамме. Про це повідомив радник нинішнього президента Адами Берроу, передає BBC.

  "Скарбниця фактично порожня. Це підтвердили технічні фахівці міністерства фінансів та центробанку країни", – цитує його видання, зауваживши, що не може підтвердити це з незалежних джерел. За словами радника, тільки за останні два тижні Джамме вивів з країни понад $11 млн.

  Нагадаємо, в суботу, 21 січня 2017 року, екс-президент Гамбії, який займав цю посаду більше 20 років, залишив країну після передачі влади переможцеві виборів Адамі Берроу. Очевидці повідомляють, що в вантажний літак, на якому полетів Джамме, було завантажено кілька розкішних автомобілів і інші предмети розкоші.

  За деякими даними, президент втікач зараз в Екваторіальній Гвінеї, проте влада країни не підтверджують цю інформацію. За день до того новий президент країни Адама Берроу оголосив про фактичне врегулювання політичної кризи в Гамбії. Однак сам він поки що перебуває в сусідньому Сенегалі.

  Як повідомляв 5.ua, у грудні 2017 року Джамме відмовився визнати поразку на президентських виборах, на яких, згідно з офіційними даними, за Берроу проголосували 45,5% виборців, а кандидатуру Ях'ї Джамме підтримали близько 36,7% тих, хто прийшов на виборчі дільниці.

  Попередній матеріал
  "Не вистачає робочих рук": Уряд Польщі заохочуватиме українців приїздити до країни
  Наступний матеріал
  Приватні судові виконавці: У Мін'юсті розповіли, як стати фахівцем
  Loading...
  Країни Західної Африки готуються до військової інтервенції в Гамбію

  Країни Західної Африки готуються до військової інтервенції в Гамбію

  У Гамбурзі підпалили будівлю, де має пройти саміт ОБСЄ

  У Гамбурзі підпалили будівлю, де має пройти саміт ОБСЄ

  У Гамбії ввели довічне ув‘язнення за гомосексуалізм

  У Гамбії ввели довічне ув‘язнення за гомосексуалізм