5 канал

У Мінекономрозвитку розповіли, де найбільше чинять опір системі ProZorro

Напередодні були провалені рішення про приєднання до системи закупівель до 200 тис. грн в Українці і в Броварах, зазначив Максим Нефьодов

Не всі органи державної влади і держпідприємства хочуть впроваджувати електронну систему закупівель ProZorro. Про це в ефірі "5 каналу" заявив заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов.

"На жаль, у нас справді є проблеми із окремими місцевими органами влади. Звичайно, є проблеми з окремим державними підприємствами, які аж ніяк не хочуть жити по-новому", – сказав він.

Нефьодов уточнив: "У нас є прикрі ситуації у Кривому Розі, де міська мерія дуже повільно, скажемо так м'яко, впроваджує всі ті ініціативи і абсолютно не зацікавлені в тому, аби громада Кривого Рогу бачила прозоро, на що використовують їхні кошти. Є проблеми в місті Черкаси ... буквально сьогодні-вчора були провалені рішення про приєднання до системи закупівель до порога, тобто в закупівлях до 200 тис. грн, в Українці і в Броварах під Києвом".

Раніше заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов зазначив, що завдяки системі електронних закупівель ProZorro вдалося зекономити 2,9 млрд грн бюджетних коштів.

Попередній матеріал
У Китаї стався вибух на електростанції – понад 20 загиблих
Наступний матеріал
У Меджлісі розповіли, що внаслідок стрілянини вояків РФ у Криму постраждав етнічний турок
Теги:
Loading...

Нефьодов: За допомогою ProZorro в Україні проведено вже понад 100 тис. тендерів

Активи неплатоспроможних банків продаватимуть через ProZorro

Грановський: Систему ProZorro неможливо обвести

З 1 серпня в Україні всі держзакупівлі здійснюватимуться через систему ProZorro

"Укравтодор" з 1 серпня перейде на систему закупівель Prozorro

5 канал - трансляція наживо