5 канал

Завдяки ProZorro вдалося зекономити майже 3 млрд грн бюджетних коштів – Нефьодов

До системи електронних закупівель ProZorro приєдналися майже 8 тисяч замовників з боку держави, зазначив заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України

На сьогодні завдяки системі електронних закупівель ProZorro вдалося зекономити 2,9 млрд грн бюджетних коштів. Про це в ефірі "5 каналу" заявив заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов.

"Наразі ми майже досягли 2,9 мільярдів гривень економії, що звичайно нас дуже тішить. Але ще більше нас тішить те, що до системи приєдналися вже майже 8 тисяч замовників з боку держави. Це фактично більш, ніж 90% всіх закупівель, які є в державних органах, і до системи приєдналися вже 25 тисяч постачальників", – сказав він.

Нефьодов додав: "Ми якраз працюємо над тим, аби збільшити цю цифру, тому що чим більша буде конкуренція, тим більше буде заходити прозорого бізнесу, який створює робочі місця, який платить податки, тим звичайно буде краще для всіх нас і для економіки в цілому".

Нагадаємо, як заявив в ефірі "5 каналу" представник електронного майданчика "Держзакупівлі. Онлайн" Олександр Грановський, систему ProZorro неможливо обвести.

Попередній матеріал
Росія відмовилась пустити спостерігачів ОБСЄ в окупований Крим
Наступний матеріал
30 солдатів-строковиків відправили охороняти кордони Харківщини
Теги:
Loading...

Активи неплатоспроможних банків продаватимуть через ProZorro

З 1 серпня в Україні всі держзакупівлі здійснюватимуться через систему ProZorro

"Укравтодор" з 1 серпня перейде на систему закупівель Prozorro

Кубів розповів, скільки мільярдів заощадить система ProZorro наступного року

Є-Data і "Пошуково-аналітична система 007" допоможуть ProZorro контролювати публічні закупівлі

5 канал - трансляція наживо