Активи неплатоспроможних банків продаватимуть через ProZorro

  Державне підприємство СЕТАМ приєдналося до системи

  Активи неплатоспроможних банків України будуть реалізовуватися через систему електронних закупівель ProZorro. Про це повідомив заступник міністра юстиції України з питань виконавчої служби Сергій Шкляр, передає РБК-Україна.

  Він також повідомив, що державне підприємство СЕТАМ приєдналося до багатосторонньої угоди між Міністерством економічного розвитку і торгівлі, Нацбанком, Фондом гарантування вкладів фізичних осіб та Transparency International Україна щодо реалізації активів неплатоспроможних банків на базі системи ProZorro.

  "Попри те, що СЕТАМ з грудня 2015 року був акредитований як один з електронних майданчиків для торгів активами неплатоспроможних банків, приєднання сьогодні СЕТАМ до даного меморандуму дозволить об'єднати зусилля провідних державних підприємств в офіційній сфері для досягнення ефективніших показників реалізації активів Фонду гарантування вкладів", – сказав Шкляр.

  У свою чергу, генеральний директор ДП СЕТАМ Віктор Вишньов зазначив, що підписання цього чотиристороннього меморандуму і приєднання СЕТАМ до ProZorro накладає певні зобов'язання, виконання яких майданчик гарантує.

  Як інформував 5.ua, публічне акціонерне товариство "Українська залізниця" розпочало здійснювати закупівлі в онлайн-системі державних закупівель ProZorro.

  Попередній матеріал
  У Львові прогримів вибух: є постраждалий
  Наступний матеріал
  День Національної поліції в Одесі: на морвокзалі відбулось нагородження бійців та показ техніки
  Теги:

  Грановський: Систему ProZorro неможливо обвести

  "Укравтодор" з 1 серпня перейде на систему закупівель Prozorro

  Кубів розповів, скільки мільярдів заощадить система ProZorro наступного року

  Гройсман прокоментував прагнення Молдови запровадити у себе українську систему держзакупівель ProZorro