bykvu.com

Активи неплатоспроможних банків продаватимуть через ProZorro

  Державне підприємство СЕТАМ приєдналося до системи

  Активи неплатоспроможних банків України будуть реалізовуватися через систему електронних закупівель ProZorro. Про це повідомив заступник міністра юстиції України з питань виконавчої служби Сергій Шкляр, передає РБК-Україна.

  Він також повідомив, що державне підприємство СЕТАМ приєдналося до багатосторонньої угоди між Міністерством економічного розвитку і торгівлі, Нацбанком, Фондом гарантування вкладів фізичних осіб та Transparency International Україна щодо реалізації активів неплатоспроможних банків на базі системи ProZorro.

  "Попри те, що СЕТАМ з грудня 2015 року був акредитований як один з електронних майданчиків для торгів активами неплатоспроможних банків, приєднання сьогодні СЕТАМ до даного меморандуму дозволить об'єднати зусилля провідних державних підприємств в офіційній сфері для досягнення ефективніших показників реалізації активів Фонду гарантування вкладів", – сказав Шкляр.

  У свою чергу, генеральний директор ДП СЕТАМ Віктор Вишньов зазначив, що підписання цього чотиристороннього меморандуму і приєднання СЕТАМ до ProZorro накладає певні зобов'язання, виконання яких майданчик гарантує.

  Як інформував 5.ua, публічне акціонерне товариство "Українська залізниця" розпочало здійснювати закупівлі в онлайн-системі державних закупівель ProZorro.

  Попередній матеріал
  У Львові прогримів вибух: є постраждалий
  Наступний матеріал
  День Національної поліції в Одесі: на морвокзалі відбулось нагородження бійців та показ техніки
  Теги:

  Грановський: Систему ProZorro неможливо обвести

  "Укравтодор" з 1 серпня перейде на систему закупівель Prozorro

  Кубів розповів, скільки мільярдів заощадить система ProZorro наступного року

  Гройсман прокоментував прагнення Молдови запровадити у себе українську систему держзакупівель ProZorro